Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector's Edition gra
2
5

Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector's Edition

Gatunek: Na czas

Pomoc Rose Riddle rozwiązać tajemnicę jej zaginionych rodziców i odkryć tajemnice jej przeszłości podczas dzikiej i wspaniałej podróży przez krańce bajki!

Kiedy anonimowy list wysyła Rose to Route 66, aby spotkać się z rodzicami, których nigdy nie wiadomo, tornado pojawia się znikąd i zabija ją do krainy fantazji, gdzie dowiaduje się, że jej matka i ojciec zostali porwani. Gdy Rose podróżuje po tym ekscytującym nowym świecie, w czerwonej kabriolecie, spotka się z obsadą kolorowych postaci z bajki, uzupełni zadania, które przybliżą jej do rodziców i doprowadzą do końca kiepskiego planu.

Każdy poziom to wyścig z czasem na gromadzenie i zarządzanie zasobami, wykonywanie zadań i odblokowanie następnego poziomu. Gracze, którzy preferują zrelaksowaną przygodę, będą mieli możliwość usunięcia limitów czasowych, podczas gdy gracze weteranów mogą spróbować swoich sił w trybie przeznaczonym do pokonania swoich umiejętności.

Niezależnie od wybranego trybu, gracz będzie korzystać z tych samych oszałamiającą grafikę, chwytliwy oryginalną muzykę i śmiechu wypełnione historię i mieć możliwość zarobienia szczególne osiągnięcia i odblokować mnóstwo dodatkowej zawartości edycja kolekcjonerska.

Rose czekała przez całe życie na chwilę. Dołącz do niej przygodę, której nigdy nie zapomnisz!

ROSE RIDDLE: THE FAIRY TALE DETECTIVE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ROSE RIDDLE: THE FAIRY TALE DETECTIVE COLLECTOR'S EDITION