Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Whispered Secrets: The Story of Tideville Collector's Edition gra
3.4615384615385
13

Whispered Secrets: The Story of Tideville Collector's Edition

Śpiąca nadmorska wioska skrywa wiele tajemnic i ty musisz rozwikłać i poznać je wszystkie w nowym wydaniu wspaniałej gry HO Whispered Secrets: The Story of Tideville! Pomóż głównej postaci odnaleźć syna Tima, który tajemniczo znika. Szukając wskazówek, dowiadujesz się, że Tim nie był pierwszą osobą która zaginęła w dziwnych okolicznościach. Ludzi znikają tu już od wieków. Poznaj prawdę, zbadaj miasteczko i dowiedz się kto za tym stoi. Pobierz Whispered Secrets: The Story of Tideville Collector's Edition całkowicie za darmo i poznaj prawdę już dziś!

WHISPERED SECRETS: THE STORY OF TIDEVILLE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY WHISPERED SECRETS: THE STORY OF TIDEVILLE COLLECTOR'S EDITION

WHISPERED SECRETS: THE STORY OF TIDEVILLE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gotowi na całkiem nową grę , która jest mieszaniną gatunków HO i przygoda? Gra zatytułowana jest Whispered Secrets: The Story of Tideville i pochodzi od w miarę nieznanego dewelopera GrandMa Studios i jest doskonałym przykładem jak nawet nowy deweloper może stworzyć dobra grę. Jeśli więc zatem jesteście gotowi wyruszyć w ciekawą podróż, w czasie której poznacie wiele sekretów i rozwiążecie spraw zniknięcia, witamy na pokładzie! Przeczytajcie naszą recenzję do końca jeśli chcecie dowiedzieć się czy gra jest warta świeczki!.. Read more

Na początek, gra posiada kilka wspaniałych cech, jednak fabuła nie jest jedną z nich. Jest ona mało oryginalna, użyta już wiele razy i traktuje o tym: Wcielasz się w rolę matki, która poszukuje swojego zaginionego syna, a właściwie został on porwany przez szalonego naukowca. Plan tego naukowca zakłada, że jej syn ma stworzyć i odpalić maszynerię by zrobić...cokolwiek? Jest wiele niedociągnięć w fabule poza samą trywialnością i można tylko postawić pytanie dlaczego opowieść kończy się jak się kończy, całkowitym brakiem logiki. Gra, z drugiej strony, jest znacznie lepsza, choć nie można wynieść ją poza przeciętną. Whispered Secrets: The Story of Tideville jest gra w trybie single player, należącą do gatunku Ho z elementami przygody i gry puzzle. Gra jest trochę wolna i niewiele się dzieje jednak przejścia z miejsca na miejsce nie są złe. Sceny HO są dokładnie takie jak w innych grach, więc nie znajdziemy tu nic nowego, mamy jedynie znajdować przedmioty z listy, z których część jest interaktywna, nie ma też wiele cofania się, co jest dobrą cechą. Jest tu osiem rozdziałów i jeden bonusowy, co sprawia, że gra jest przeciętnej długości, szczególnie jeśli zagracie w trybie ekspert (jest także tryb normalny) By pomóc nam w podróży znajdziemy tu dziennik, choć mapy nie ma. Są tu przyciski podpowiedzi i omijania, których możemy używać w mini-grach i łamigłówkach ( których nie ma zbyt dużo o są bardzo typowe jak obracanie i zagadki).

Przejdźmy teraz do zalet Whispered Secrets: The Story of Tideville. Deweloperzy gry mogą być dumni z szaty graficznej i muzyki. Jeśli pobierzecie darmową wersję lub też zakupicie pełna wersję gry, upewnicie się, że grafika jest odjazdowa, gładka i zrobiona w stylu komiksu. Wszystko jest przejrzyste i kolorowe i dodatkową zaletą jest wspaniały efekt „wody i mgły”, który czyni każda scenę wiarygodną i magiczną! W scenach HO znajdziemy czasami ciemne miejsca, które mogą utrudnić nam poszukiwania ukrytych obiektów, ponieważ wtapiają się w tło. Postacie są dobrze zrobione, wyglądają wystarczająco realistycznie i nie są do końca statyczne.

Muzyka jest kolejną cecha, za która warto pochwalić tą nową grę HO. Muzyka na swój sposób jest magiczna, bardzo kojąca, co pomaga się rozluźnić a trakcie gry. Efekty dźwiękowe są OK a podkłady głosowe są zdumiewające Są one głośne i wyraźne a sama gra jest dobra z maleńkimi niedociągnięciami z głosem matki Tina, który jest zdecydowanie zbyt spokojny zważywszy na okoliczności.

Podsumowując, Whispered Secrets: The Story of Tideville jest grą HO/Puzzle/Przygoda, która da się lubić pochodząca od GrandMa Studios, który oferuje nam sześciogodzinna zabawę pomimo marnej fabuły i znajomymi już mini-grami i łamigłówkami. Co odróżnia ta grę od pozostałych gier tego gatunku to grafika i muzyka. Obie cechy są świetne i wysokiej jakości i niezależnie czy wybierzemy wersję demo czy zdecydujemy się pobrać odpłatną, pełna wersję gry nie będziecie zawiedzeni!