Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Tropical Fish Shop 2 gra
3.8103448275862
58

Tropical Fish Shop 2

W nowej grze typu dopasuj 3 pt. "Tropical Fish Shop 2 " będziesz musiał pomóc Haroldowi oraz Annabel w poprowadzeniu ich sklepu ze zwierzętami. Anabelle i Harold odnaleźli bowiem pewien bardzo drogocenny skarb i postanowili zużyć go na otwarcie swojego własnego biznesu. Poza tym, chcą oni aby ich sklep mieścił się w jakimś okazałym i przestronnym budynku. Twoje zadanie będzie zatem polegało tutaj na pełnym wyposażeniu ich sklepu, dostarczeniu różnorodnych i kolorowych żyjąt podwodnych oraz na rozkręceniu całego biznesu! Pobierz "Tropical Fish Shop 2 " już teraz całkowicie za darmo i odnajdź się w kolorwym podmorskim świecie interesu handlowego!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

TROPICAL FISH SHOP 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TROPICAL FISH SHOP 2

TROPICAL FISH SHOP 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Brakuje Ci chwili relaksu? Przedstawiamy Ci zatem nową grę typu dopasuj 3 pt. “Tropical Fish Shop 2”, która została wydana przez RainBow Studio. Cyfra “2” oznacza, że jest to kontynuacja, więc kilkoro z was zostało już niegdyś zaznajomione z jej pierwszą częścią. Jeżeli chodzi o obecną wersję, to musimy przyznać, że jest ona kilkanaście razy lepsza od swojej poprzedniczki... Read more

Zaczynając od samego początku, gra “Tropical Fish Shop 2” znajduje się gdzieś pomiędzy gatunkiem typu dopasuj 3, a produkcjami z ukrytymi przedmiotami. Nurkowanie w celu zbierania kolorowych żyjątek wodnych dla wyposażenia sklepu stanowi jedno z głównych zadań, jakie przyjdzie Wam tutaj wykonywać. Elementy tej produkcji, które opierają się na dopasowywaniu są w stanie zapewnić dobre kilkanaście godzin porządnej zabawy. Jeżeli chodzi o scenerie z ukrytymi przedmiotami, które nie są ani trochę skomplikowane, (odkąd wszystkie znajdujące się tutaj rzeczy są bardzo wyraziste), to stanowią one doskonałe odbicie od rozgrywki na dopasowywanie.

Pomiędzy sceneriami z ukrytymi przedmiotami i planszami na dopasowywanie, będziecie mógli tutaj zagrać w kilka mini gier, które też zapewne okażą się dosyć znajome wszystkim bardziej doświadczonym graczom. Każda z nich może być zostać jednak bardzo szybko przeskoczona. System wskazówek okazuje się być bardzo hojny i dostarcza Wam bardzo szybko przeładowywujące się podpowiedzi. Opracowanie graficzne oraz efekty dźwiękowe są bardzo przyjemne i pozwolą Wam na przeżytcie fantastycznej zabawy w podwodnym świecie “Tropical Fish Shop 2”. Jedyny minus tej produkcji stanowi jej niska jakość ponownej rozgrywki, odkąd wszystkie ukryte przedmioty są wciąż takie same i nie zmieniają swojego miejsca.

Mimo wszystko jest to wciąż bardzo przyjemna i relaksująca gra, która posiada kilka dobrych zwrotów akcji, które zdołają utrzymać Was przed ekranem do samego końca. Fani gier typu dopasuj 3 na pewno nie zawiodą się na obecnych tutaj ambitnych zadanich na dopasowywanie, zaś miłośnicy poszukiwania ukrytych przedmiotów będą zachwyceni znajdującymi się tutaj przepięknymi sceneriami z ukrytymi przedmiotami. Możliwość udekorowania swojego sklepu ze zwierzętami według własnego uznania sprawia, że produkcja ta staje się jeszcze lepsza oraz ciekawsza. Rozpocznij zatem ten rok od dobrej gry!