Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Theatre of the Absurd. Collector's Edition gra
5
15

Theatre of the Absurd. Collector's Edition

Chcesz udać się do teatru absurdu i poznać jego tajemnice? Dołącz zatem do Scarlett Frost i niech spełni się twoje marzenia w grze HO pt. Theatre of the Absurd Collector's Edition! Scarlett została zaproszona do tego starego, wspaniałego miejsca by pokonać demona! Pobierz Theatre of the Absurd Collector's Edition całkowicie za darmo już teraz, powstrzymaj wojnę spirytualną i wkrocz w świat ciemnych mocy, zwalcz demony i ocal świat!!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

THEATRE OF THE ABSURD. COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THEATRE OF THE ABSURD. COLLECTOR'S EDITION

THEATRE OF THE ABSURD. COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Theatre of the Absurd jest jedna z najbardziej zaskakujących i innych gier z jaką mieliście okazję się spotkać od dłuższego czasu. Jasne jest, że w tą grę zostało wiele wpompowane by mogła zaoferować nam coś ponad przeciętną.. Read more

Miejsce gry usytuowane jest w bardzo posępnym, starym teatrze, gdzie pewien mężczyzna i jego mała dziewczynka opętani zostali przez złego demona a twoim zadaniem jest poznanie prawdy, osłaniając wszelkie sekrety i tajemnice, przekopanie się przez sterty scen z ukrytymi przedmiotami i rozwiązywanie łamigłówek by pokonać demona i zniweczyc jego okrutne plany.

Podczas gdy gra nie bardzo różni się od przeciętnych gier HO, sceny przez które przyjdzie nam przejść nie polegają tylko na poszukiwaniu łomów czy młotków, a zawierają wiele przedmiotów, które odbiegają od standardów i stanowią miła odmianę. Przedmioty, których trzeba używać są o wiele bardziej ciekawe, zawsze mają sens i doskonale wpasowują się w całokształt otoczenia. Łamigłówki mogą wydać się zbyt proste dla doświadczonych graczy jednak sceny z ukrytymi przedmiotami nie pozwolą nawet najbardziej zapalonym graczom pozostać obojętnymi.

Jeśli chodzi o mroczne, ciemne sceny, grozę, demony i tajemnice, Theatre of the Absurd zawiera to wszystko! Ta posępna, jeżąca włosy na głowie gra jest najwyraźniej dla tych, którzy lubią takie demoniczne tematy. Jeśli wam to nie przeszkadza, z pewnością spędzicie z grą bardzo miłe chwile. Grafika jest rozmazana i czasem nawet zbyt ciemna jednak tworzy to wspaniałą, piekielną atmosferę. Przedmioty są dość trudne do znalezienia co czyni grę bardziej intrygującą.

Podsumowując, intrygująca fabuła Theatre of the Absurd sprawia, że macie dziką ochotę kontynuować przygodę. Jeśli przyjdzie wam ochota na mroczną, ciekawą grę, Theatre of the Absurd będzie zdecydowanie najlepszym wyborem!