Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Palace Builder gra
3.3
30

The Palace Builder

To opowieść o młodym architekcie, który chce zadziwić całe królestwo w 18 wiecznej Francji. W nowej, bezpłatnej grze The Palace Builder, Twoim zadaniem jest pomóc nieznanemu architektowi stworzyć nowe szkice i zaprojektować najpiękniejsze budynki w królestwie! Możesz pobrać ciekawą grę symulacyjną The Palace Builder bezpłatnie i zagrać już teraz! Spróbuj zaimponować Królowej i francuskiej arystokracji, używając swojego arystokratycznego i wyrafinowanego gustu! Powodzenia!

THE PALACE BUILDER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy wierzysz w to, że zabiłeś w sobie wspaniałego architekta? A może jesteś choć odrobinę ciekawy, jak wygląda nowa gra logiczno-zręczonościowa?  W każdym bądź razie, The Palace Builder od PlayFirst zadziwi Cię rozgrywką gry i miłą fabułą.                                        W przeciwieństwie do innych gier o szybkim tempie, które rzadko kiedy mogą pochwalić się dobrze przemyślaną fabułą, The Palace Builder zaskoczył nas swoją cudowną opowieścią, w której jest również miejsce na nieoczekiwane zwroty. Akcja rozgrywa się w 18 wieku we Francji, Ty wcielasz się w rolę początkującego architekta, poszukującego możliwości pochwalenia się swoim talentem. Twoja praca ma zaimponować Królowej; budujesz wspaniałe pałace, stajnie, domki gościnne, posągi, ogrody i fontanny dla Jej Wysokości.                                                            Dowiesz się także, że są cztery typy pracowników i cztery różne rodzaje materiałów. Ponadto, budowa wymaga więcej niż jednego ruchu, na przykład, większe pałace wymagają czterech, a nawet pięciu ruchów. Każdy ruch to inny pracownik lub materiał, więc posunięcia należy naprawdę dobrze zaplanować, szczególnie kiedy buduje się kilka konstrukcji jednocześnie. .. Read more

The Palace Builder to gra na czas, chociaż na ukończenie zadania czasu masz mnóstwo. Dzięki hojnemu licznikowi, gra wydaje się być dość relaksująca; jednakże, z pewnością musisz nieustannie uważać, i jesteś cały czas zajęty. Gra trochę różni się od innych z tego gatunku, ponieważ masz kilka zadań do wykonania np. wybór budowli, wybór odpowiedniego pracownika, oraz uzyskanie potrzebnych do budowy materiałów.

Tha Palace Builder to gra z wieloma wyzwaniami, która dostarczy rozrywki fanom gier logiczno-zręcznościowych. Gdyby jednak nie grafika, gra mogłaby znaleźć się na wyższej pozycji w rankingu. Niestety tak nie będzie! Niemniej jednak, czemu nie spróbować i nie zagrać w tą fascynującą grę? Być może odkryjesz w sobie jakieś kreatywe cechy?