Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Dreamatorium of Dr. Magnus gra
4
7

The Dreamatorium of Dr. Magnus

Poznaj Sarę Green i pomóż jej rozwiązać tajemnicza sprawę w nowej, zdumiewającej i wyzywającej grze HO zatytułowanej The Dreamatorium of Dr. Magnus! Musisz odnaleźć zaginionego lekarza – Magnusa, który zaginał po tym jak jego żona i córka zginęły w wypadku samochodowym. Jak mówi opowieść, Pan Magnus oszalał na punkcie komunikacji z duchami. Odnajdź go i poznaj prawdę. Pobierz The Dreamatorium of Dr. Magnus całkowicie za darmo, ciesz się fabułą i wciągającą grą a także niezwykłymi łamigłówkami. Powodzenia!

THE DREAMATORIUM OF DR. MAGNUS ZRZUTY EKRANU

THE DREAMATORIUM OF DR. MAGNUS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Lubicie zatrważające opowieści detektywistyczne, które mają miejsce w zapomnianych przez Boga miastach? Big Fish Games przygotowało dla was tajemnicze dochodzenie w The Dreamatorium of Dr. Magnus. Pomóż detektyw Sarze Green odnaleźć zaginionego miejscowego lekarza, który wycofał się z życia społecznego po tragicznej śmierci swojej żony i córki w wypadku samochodowym. Dr Magnus rozpoczyna przeprowadzanie niebezpiecznych eksperymentów, które mają na celu kontaktowanie się z duszami ukochanych osób. Teraz, Sara Green musi dowiedzieć się co stało się z szalonym doktorem. Gra jest w głównej mierze przygodą z mnóstwem scen z ukrytymi przedmiotami. Właściwie jest ich bardzo, bardzo dużo, więc fani HO pokochają tą grę, pomimo faktu, że sceny te nie są interaktywne. Jeśli chodzi o łamigłówki i mini-gry, jest ich kilka i są łatwe do rozwiązania, szczególnie gdy gramy w trybie casual... Read more

Na początku mamy notebooka z listą rzeczy do zrobienia. Podczas gry trzeba także zebrać 25 Oczu Horusa. Jako pomoc, mamy przycisk podpowiedzi, który tak naprawdę nic nie pomaga, gdy utkniemy. Dodatkowo, nie można go użyć w scenach HO. Nie mamy tu też mapy ze względu na to, że nie przydałaby się jako, że rozdziały są zamknięte i nie trzeba się nigdzie wracać. The Dreamatorium of Dr. Magnus jest długą grą. Zabrało nam 5 i pół godziny dobrnięcie do końca w trybie zaawansowanym.

Wykonanie jest piękne, podobnie jak muzyka. Każda scena jest przejrzysta i pięknie dopracowana kolorystycznie. Jednakże, niektóre sceny HO były niejasne, może ciut za ciemne, co komplikowało proces szukania obiektów. Nie mamy tu podkładów głosowych, jednak, szczerze mówiąc, nie było tu zbyt wiele osób, z którymi można byłoby porozmawiać. Nie ma więc chmurek z rozmowami, które czynią grę bardziej dynamiczną.

Każdy ruch jest dobrze przemyślany i logiczne Polecamy grę dla miłośników przygodówek i dla tych, którzy poszukują odmiany od mrocznych opowieści gotyckich. Odprężająca – to chyba najlepsze słowo, które może być użyte opisując The Dreamatorium of Dr. Magnus. Dobre oderwanie się od monotonii dnia powszechnego.