Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Dark Hills of Cherai 2: The Regal Scepter gra
3.125
8

The Dark Hills of Cherai 2: The Regal Scepter

Wyrusz w podróż po dziwnym miejscu w nowej grze HO puzzle i łamigłówki pt. The Dark Hills of Cherai 2: The Regal Scepter! Jest tu 12 amuletów rozrzuconych w różnych miejscach a każdego pilnuje stróż. By odkryć sekret wioski Cherai zbierz wszystkie amulety! Pomóż Tarze, Mayi i Rahul rozwiązywać różne łamigłówki i odnaleźć The Regal Scapter. Pobierz The Dark Hills of Cherai 2: The Regal Scepter całkowicie za darmo by odbyć zatrważająca podróż w ciemność.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

THE DARK HILLS OF CHERAI 2: THE REGAL SCEPTER ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE DARK HILLS OF CHERAI 2: THE REGAL SCEPTER

THE DARK HILLS OF CHERAI 2: THE REGAL SCEPTER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

The Dark Hills of Cherai 2: The Regal Scepter od ChayowoGames z pewnością zadowoli wszystkich miłośników gier HO, w szczególności tych, którym podobała się pierwsza część tej niezwykłej gry... Read more

Jak w pierwszej części, spotkamy tu troje poszukujących dzieci i rozpoczniemy od najstarszego dziecka – dziewczynki imieniem Tara. Dwoje pozostałych dzieci dołączy do gry nieco później. Chociaż nie każdego zadowoli trójka wiodących bohaterów, my uznaliśmy, ze jest to niezwykle ciekawe i nie gmatwa gry. Jednak gusta bywają różne.

Szata graficzna The Dark Hills of Cherai 2: The Regal Scepter jest wystarczająco przejrzysta, jednak wygląd gry, szczególnie na początku jest raczej ciemny, co nie zaspokoi pragnień większości graczy. Sceny HO są nieźle zrobione, jednak zawsze znajdzie się przedmiot, którego nie potrafimy odnaleźć, choć dostrzegamy wszystko to co musimy. Nie ma tu zbyt wielkiego stylu ‘stosu’ a przedmioty doskonale dopasowane są do atmosfery i środowiska gry.

Niezwykłe są też mini-gry. Jeśli nie masz ochoty grać, zawsze możesz je ominąć i grać dalej.

Jedną z wspaniałych rzeczy w The Dark Hills of Cherai 2: The Regal Scepter jest mapa, która pokazuje nam lokacje, w których trzeba coś znaleźć czy zrobić. Jeśli nie wiemy co powinniśmy zrobić dalej klikamy na faceta w lewym, dolnym rogu a on udzieli ci podpowiedzi.

Podsumowując, jest to gra dobra dla wszystkich, szczególnie dla miłośników akcji, rozrywki i nie-nudnych gier!