Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
The Curse of the Thirty Denarii gra
4.4285714285714
7

The Curse of the Thirty Denarii

Od samego rozpoczęcia rozgrywki w "The Curse of the Thirty Denarii", zostaniesz wciągnięty w wir niesamowicie zajmujących i ryzykownych wydarzeń! Tym razem przyjdzie Ci rozwiązać sprawę dwudziestu dziewięciu z sumy trzydziestu denarów Judasza, które zostały niedawno odnalezione. Wraz z Blake'm i Mortimerem będziesz musiał obronić tego starożytnego artefaktu, ponieważ od tego właśnie będą zależeć losy całej ludzkości! Prawda jest taka, że te mistyczne monety niosą ze sobą śmiertelną klątwę. Pobierz naszą najnowszą grę z ukrytymi przedmiotami pt. "The Curse of the Thirty Denarii" aby dobrać się do samego sedna sprawy i ocalić przyszłość naszego świata!

THE CURSE OF THE THIRTY DENARII ZRZUTY EKRANU

THE CURSE OF THE THIRTY DENARII RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Całkiem niedawno HdO Adventure, francuska firma specjalizująca się w bardzo kiepskich grach komputerowych, podjęła się kolejnej próby podbicia rynku z grami. Tym razem zaoferowała nam ona produkcję z ukrytymi przedmiotami pt. “The Curse of the Thirty Denarii”, w której będziesz miał za zadanie odnalezienie trzydziestego denara w celu powstrzymania okropnej klątwy, która zagraża istnieniu całego świata. Innymi słowami, wcielisz się tutaj w rolę super bohatera, który musi ocalić całą Ziemię... Read more

Specjalizując się w dziwnych i nudnych grach, producenci nie zmienili swoich przyzwyczajeń w tworzeniu “The Curse of the Thirty Denarii”. Stworzona w stylu interaktywnego komiksu oraz z ogromem stron do czytania, gra ta okazuje się niesamowicie mdła, bezmyślna i przestarzała. Sama rozgrywka jest tutaj równoznacznie łatwa do przewidzenia i zbyt prosta nawet dla zupełnych nowicjuszy tego gatunku. Zawalone całymi stertami ukrytych przedmiotów, nawet scenerie z ukrytymi przedmiotami okazują się dosyć irytujące. Przytłaczająca muzyka, okropny podkład głosowy i kilka błędów w rozgrywce, na które natkneliśmy się w kilku poprzednich produkcjach, współistnieją tutaj w całkowitej harmonii. Podczas pierwszych kilku minut spędzonych na grze w “The Curse of the Thirty Denarii” naprawdę nie wiedzieliśmy, czy już ją wyłączyć i zająć się czymś bardziej produktywnym, ale po przejsciu pierwszego zadania z ukrytymi przedmiotami byliśmy całkowicie pewni swojej decyzji- aby wyrzucić ją jak najdalej jak się da. Po uspokojeniu nerwów zdecydowaliśmy się zatrzymać zimną krew i zagrać w to wydanie do samego końca.

Podsumowywując, gra ta okazała się być nie tylko łatwa ale i krótka. Ukończenie jej w ciągu jednej godziny nie stanowi żadnego problemu. Mimo wszystko nie jesteśmy w stanie jej nikomu polecić. Nigdy nie marnuj nawet godziny swojego życia na gry jak “The Curse of the Thirty Denarii”.