Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition gra
3.6666666666667
3

Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition

Uma espera de aventura incrível e muito emocionante para você no Nova excelente edição de um jogo único, sob o título Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition! Atende e faze amizade com Angélica Weaver e ajudá-la a pegar o vilão ao longo do tempo. Explore cenas bonitas, olha para os itens necessários e resolve uma série de quebra-cabeças desafiadores, antes de alcançar o objetivo e completar a missão. Download Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition agora mesmo e revelar a verdade. Boa sorte!

ANGELICA WEAVER: CATCH ME WHEN YOU CAN COLLECTOR’S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ANGELICA WEAVER: CATCH ME WHEN YOU CAN COLLECTOR’S EDITION

ANGELICA WEAVER: CATCH ME WHEN YOU CAN COLLECTOR’S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przygotujcie się na makabryczna opowieść!.. Read more

Jeśli wiecie, mottem gry jest zdanie z listów Kuby Rozpruwacza, serialnego mordercy z XIX wieku. To nie tylko szansa dla was by zapoznać się z jego uczynkami bo w Chicago żyje jego naśladowcą, widocznie jego fan i zwykła, nieszczęśliwa osoba.

Pierwsza, scena otwierająca jest zdumiewająca! Wizuale na wysokim poziomie. Szczerze mówiąc, wydaje się, że nie można się powstrzymać tylko pooglądać jakiś tajemniczy film! Warto wspomnieć, że taka grafika towarzyszy nam przez całą grę. Kolejna rzeczą, o której trzeba wspomnieć to panoramiczny widok postaci w wielu scenach gry – wygląda to doprawdy doskonale

Jeśli chodzi o tryby gry (są trzy), jeśli jesteś wielkim fanem gatunku, możesz zdecydować się na zaawansowany. Pamiętajcie, jeśli wasze nerwy nie są wytrzymałe, prosimy, wybierzcie nieanimowanego kursora, bo bardzo działa na psychikę i denerwuje do granic wytrzymałości!

Tak przy okazji, Angelica zawsze prowadzi nas i mówi co trzeba robić i gdzie iść, jednak nie znaczy to , że gra jest prosta. Jej postać ulokowana jest z prawej strony ekranu – kiwa gdy postępujesz dobrze, boi się, gdy dzieje się coś strasznego. Nie wiem jak wpływa to na innych ludzi, ale mnie ten chwyt bardzo się podoba.

Znajdziemy tu także listę przedmiotów i dziennik, jednak co ciekawe, nie ma mapy, tylko strzałki, które wskazują drogę. Rzeczą, która mnie urzekła jest kolekcjonowanie łapaczy snów w celu zdobywania dodatkowych podpowiedzi. Poza tym, jeśli chcecie nieograniczone sceny HO, musicie zyskać wszystkie odznaki detektywa. Gra jest w głównej mierze przygodowa, jednak wypełniona jest scenami HO i mini-grami. Wszystkie cechy gry są wspaniałe, wchłaniają gracza w ciekawą fabułę, co sprawia, że nie można zrobić nic innego jak grać do końca i poznać mordercę!

Muszę stwierdzić, że jest to naprawdę wspaniała opowieść, nie jest linearna i może przenieść cie w najciemniejsze zakątki XIX wiecznego Londynu…lub tez współczesnego Chicago? Dowiedzcie się sami!

Gra jest obowiązkowa dla tych, którzy przepadają za niezwykłymi historiami i doskonałą grafiką!