Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
The Clockwork Man gra
3.3
20

The Clockwork Man

"The Clockwork Man" to fascynująca gra ukrytych przedmiotów, która zaprasza Cię do świata mechanicznych cudów. Wraz ze swoim wiernym pomocnikiem, rozkosznym robotem Sprocketem, odbędziesz niewątpliwie czarującą i pełną wyzwań podróż. Gra ta da Ci możliwość wypróbowania nowej techniki przewijania i powiększenia oraz skorzystania z oryginalnego systemu podpowiedzi. Utoruj sobie drogę przez niezwykły świat w grze "The Clockwork Man"! Podziwiaj przepiękną grafikę, ciekawą fabułę i rozkoszne postacie.

THE CLOCKWORK MAN ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE CLOCKWORK MAN

THE CLOCKWORK MAN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Kreatywna, zabawna i nowatorska - to słowa, które nasuwają się na myśl podczas gry w “The Clockwork Men”. Ta piękna, ilustrowana gra ukrytych przedmiotów to udany produkt firmy Total Eclipse Studio. Grę trudno nazwać zwyczajną, fabuła jak i otoczenie zostały przedstawione w wyjątkowy sposób, zaś sama gra jest niewiarygodnie przyjemnym doświadczeniem... Read more

Zaczynamy w dziewiętnastowiecznym Londynie, gdzie Panna Miranda Calomy, początkująca inżynier, i jej mechaniczny towarzysz Sprocket wyruszają z Londynu na wody morskie i dalej. Gracz zaś musi pomóc bohaterom odnaleźć przedmioty z listy i rozwiązać rozmaite zagadki.

Trzeba przyznać, że Total Eclipse Studio zdołało stworzyć bardzo wiarygodną grafikę i połączyć ją z niesamowitą zabawą. Toteż w grze “The Clockwork Man” wiele otoczeń jest interaktywnych - można się w nich obracać lub przybliżać i oddalać. Czyni to nie tylko zabawę bardziej wciągającą i nowocześniejszą, ale pozwala na dokładniejsze przeszukiwanie miejsc. Gra zawiera wiele łamigłówek, w których należy użyć znalezionych przedmiotów, a także rozmaite inne zadania popularne w grach tego typu. Ponieważ główna bohaterka jest wyjątkowo zapaloną panią inżynier, przygotuj się na wiele inżynierskich łamigłówek!

Niestety długość gry jest rozczarowująca - jak na tak świetną zabawę, trwa ona zdecydowanie zbyt krótko. Niemniej jednak każdemu spodoba się wspaniała atmosfera oraz żywe ilustracje, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Bez wątpienia pokochacie tą grę od pierwszej chwili!