Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Beast of Lycan Isle Collector's Edition gra
4.5
4

The Beast of Lycan Isle Collector's Edition

Chcesz czegoś tajemniczego i mistycznego? Zatem nowa gra z ukrytymi przedmiotami od Gogii Games zatytułowana The Beast of Lycan Isle będzie dokładnie tym czego ci trzeba! Udaj się do wyspiarskiej wioski by zbadać starożytne artefakty. Czy zdołasz dowieść, że legendarny kult Madra Alta rzeczywiście istniał? Będziesz musiał również odnaleźć swojego przyjaciela, który zaginął na wyspie i poznać powód dziwnego zachowania jej mieszkańców. Poczekaj na ukazanie się gry The Beast of Lycan Isle i rozpocznij tą fantastyczną wyprawę!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

THE BEAST OF LYCAN ISLE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE BEAST OF LYCAN ISLE COLLECTOR'S EDITION

THE BEAST OF LYCAN ISLE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W nudnej i monotonnej codzienności, często marzy nam się wspaniała przygoda, która ożywi nieco nasze życie…Ale czy rzeczywiście tego właśnie chcemy? Jeśli czekamy na coś ekscytującego, nasze czekanie właśnie dobiegło końca! Nadchodzi niezwykle zabawna i przygodowa gra stworzona przez Gogii Games! Może nie jest to deweloper popularny cz też znany jednak grą zatytułowaną The Beast of Lycan Isle,, z pewnością zyskają sławę! Jeśli więc jesteście gotowi na wyprawę pełna tajemnic, sekretów i ukrytych śladów, dołączcie do nasw, przeczytajcie nasza recenzję i nie zapomnijcie wypróbować gry!.. Read more

The Beast of Lycan Isle, jest niezmiernie ciekawą grą z ukrytymi obiektami, która łączy w sobie elementy puzzle i przygody, co tworzy niesamowity efekt końcowy. Zaczynimy jednak od fabuły, która powinna być dobra aby gra była dla nas wystarczająco interesująca! Wcielamy się w postać Luny, powołanej przez Tarę, jej najlepsza przyjaciółkę do starożytnej wioski na opuszczonej i tajemniczej wyspie. Tara potrzebuje ekspertyzy Luny w sprawie nieziemskiego artefaktu, który może być dowodem na istnienie legendarnego kultu Madra Alta lub Człowiek-Wilk, a także kryje wiele innych sekretów. Jednak kiedy Luna przybywa na miejsce, mieszkańcy zachowują się dziwacznie, a jej przyjaciółka zniknęła a wszystkie dowody zdają się wskazywać na coś strasznego. By odnaleźć przyjaciółkę, Luna musi polegać na swojej mądrości, sprycie i zaufanych towarzyszach. By pokonać samego Króla Wilków, musi ona sięgnąć do swoich najgłębszych zwierzęcych instynktów. Przyjaciółka Luny potrzebuje waszej pomocy i jeśli chcecie przeżyć ogromną transformację, nie wahajcie się pobrać gry w wersji demo lub nabyć pełną jej wersję.

Kolejna cechą, którą się zajmiemy jest gra. Gra w The Beast of Lycan Isle, jest świetnie zrobiona, bogata i wciągająca. Każda scena z ukrytymi obiektami, których przyjdzie nam szukać ma kilka celów, które wliczają tradycyjne poszukiwanie przedmiotów i nowe łamigłówki tworzące hybrydę gry. Znajdziemy też przedmioty interaktywne. Czas gry nie jest zbyt długi, ale może być zarówno dobry jak i zły. Dobry ponieważ gra jest bardzo ciekawa i gracze będą chcieli ukończyć ja na jednym oddechu, zła dlatego, żę z pewnością każdy będzie chciał więcej! Trzeba jednak zrozumieć, że gra podaje nam tempo, co znaczy, że to fabuła wpływa na przebieg akcji. Oczywiście, dziennik i podpowiedzi posłużą nam pomocą w potrzebie.

Grafika i muzyka to ostatnie cechy, którymi się dziś zajmiemy i od razu musimy powiedzieć, że są niewiarygodne! Doświadczenie audio-wizualne w The Beast of Lycan Isle, jest jedyne w swoim rodzaju i zabierze nas naprawdę daleko stąd. Struktura jest wspaniała, jak w grach przygodowych, scenerie są przepiękne. Wszystkie wizualne wzmocnione są świetnym podkładem muzycznym i ciekawymi efektami dźwiękowymi!

Podsumowując, The Beast of Lycan Isle, jest niezwykła grą HO z elementami łamigłówek i przygody do czego przyczynia się doskonała grafika, wzruszająca muzyka, wciągającą gra i ciekawa fabuła. Co prawda, gra nie potrwa długo, ale jak nam wszystkim wiadomo, miłe rzeczy zwykle nie trwają długo!