Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Tamara the 13th gra
2.6551724137931
29

Tamara the 13th

Tamara the 13th dowiaduje się, że w jej żyłach płynie magiczna krew czarownic. To nie wszystko! Dodatkowo odkrywa ona, że sama też jest czarownicą! Zagraj w nową i tajemniczą grę z ukrytymi przedmiotami pt. "Tamara the 13th" i weź udział w fantastycznej przygodzie połączonej z czarnoksiężnictwem, porwaniami oraz starożytną klątwą. Tamara musi odkryć swoje wewnętrzne siły aby odnaleźć swoją porwaną matkę oraz przywrócić porządek w królestwie, które zostało zniszczone przez nikczemną wiedźmę. Pobierz Tamara the 13th już teraz całkowicie za darmo i odnajdź się w towarzystwie czarownic!

TAMARA THE 13TH ZRZUTY EKRANU

TAMARA THE 13TH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Tamara the 13th” jest nową grą z ukrytymi przedmiotami, która została wydana przez PlayFirst. Wcielisz się tutaj w młodą czarownicę, która ma za zadanie uratowanie własnej matki przed nikczemną wiedźmą. Będzie Ci zatem dane podróżowanie poprzez magiczne krainy i rozwiązywanie różnorodnych mini gier. Jak zresztą widzisz, mamy tutaj doczynienia z klasyczną fabułą dla produkcji z ukrytymi przedmiotami. Musisz jednak pamiętać, że tradycyjne gry też mogą być dosyć różnorodne... Read more

Odpalaliśmy tą produkcję z dużymi podkładami nadzieji, odkąd jej zapowiedzi oraz screenshoty obrazowały się naprawdę obiecująco. Niestety im bardziej czegoś oczekujesz, tym gorzej możesz się na tym zawieść. Nie brzmi to zbyt dobrze, no ale cóż, takie właśnie jest życie. “Tamara the 13th” okazuje się być bardzo dziwną grą i nie jest to w żadnym wypadku komplementem. Jest to produkcja z ukrytymi przedmiotami, które porozrzucane są po całej scenerii i w której słowo “ukryte” nabiera jaknajbardziej dosadnego znaczenia. Większość z pożądanych rzeczy jest niemożliwa do odnalezienia ze względu na ich całkowicie zmienione proporcje oraz wtopienie się w tło. To samo dotyczy znajdujących się tutaj zagadek. Ich główne zadanie polega na odnalezieniu mikroskopijnych przedmiotów i wklejeniu ich w oświetlone miejsce. Tobie też wydaje się to nazbyt dziecinne? Albo przynajmniej stworzone dla mniej doświadczonych graczy oczywiście. Jakby tego było mało, za każdym razem kiedy umieścisz pożądany przedmiot we właściwym miejscu, dostajesz kolejne bezsensowne i irytujące instrukcje. Sama rozgrywka wydaje się być ekremalnie wręcz krótka- będziesz mógł sobie pograć przez dwie godziny, a może nawet mniej. Muzyka jest zdecydowanie zbyt zgrzytliwa i jeśli nie wyłączysz jej już na wstępie, to gwarantowane, że zmaści ona całą tajemniczą atmosferę, jaką przedstawia sobą ta produkcja. jaki jest sens w marnowaniu takiej ilości wysiłku na stworzenie gry by nastęnie ją zniweczyć  poprzez wprowadzenie niemożliwych do odnalezienia przedmiotów oraz zupełnie miernych mini gier?! Jeżeli jednak lubisz siedzieć dosłownie z nosem w monitorze, to serdecznie zapraszamy Cię do wypróbowania nowej gry z ukrytymi przedmiotami “Tamara the 13th”.