Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sonya Collector's Edition gra
3.0952380952381
42

Sonya Collector's Edition

Specialbit Studio jest bardzo znanym producentem gier i dzisiaj przygotował dla Ciebie coś zupełnie nowego oraz wiciągającego. Jest to nowa produkcja pt. "Sonya", która na pewno znajdzie sobie całą rzeszę fanów. Możemy uchylić Ci rąbka tajemnicy i powiedzieć co-nieco o jej fabule. Sonya jest jedną z sióstr, która przeżyła bardzo ciężką katastrofę. Poprzez dziwny zbieg okoliczności, Lily, będąca jej siostrą, traci swoją duszę! Teraz odzyskanie skradzionych sił życiowych Lily zależy właśnie od Soni! Wciąż chcemy utrzymać Twoją ciekawość, więc nie powiemy Ci już nic więcej.

SONYA COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SONYA COLLECTOR'S EDITION

SONYA COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Kolejny raz Specialbit Studio wydało zdumiewającą grę. Powitajmy Sonya Collector’s Edition! To fantastyczna gra, gdzie zanurzymy się w tajemniczej i fascynującej atmosferze i podziwiać  będziemy przepiękną scenerię... Read more

Poznajmy główna postać gry – dziewczynę o imieniu Sonya i jej młodsza siostrę Lily. Pewne złe siły ukradły siły życiowe Lily podczas snu a Sonya będzie próbować odzyskać je za wszelką cenę.! Sonya potrzebuje twojej pomocy. Przygotuj się więc na niezapomniana przygodę i przemierzanie ciemnych, pięknych lasów, opuszczonych chat i innych ciekawych miejsc w celu dotarcia do prawdy. Dowiedz się co knują przestępcy, i odnajdź siły życiowe Lily.

Można powiedzieć, że gra jest najlepszym przykładem gier HO. To fantastyczne wydanie kolekcjonerskie, które zawiera mnóstwo dodatków i pełna wersję gry. Ucieszą cię zapewne gry bonusowe, tapety i zintegrowany przewodnik.

Gra jest niezwykle urocza - przejrzysta, kolorowa, grafika jest wyrazista a muzyka i dźwięki przyjemne. Spodoba ci się różnorodność gry, innowacyjna fabuła, która nie jest nudna. Łamigłówki są odpowiednie do poziomu gry. Przewodnik sprawdza się nieźle pojawiając się w każdej scenie w środku u góry ekranu.

Nawet jeśli nie jesteś fanem długich, nużących przygód, spróbuj, a kto wie…może ci się spodoba! Gra jest wystarczająco interaktywna by bawić i dziękować jej twórcą.