Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Snow Globe: Farm World gra
3.9777777777778
45

Snow Globe: Farm World

Gatunek: Na czasFarm Gry

Pomóż nowo-poślubionej parze zjednoczyć się w równoległym świecie, grając w nową grę symulacyjną zatytułowaną Snow Globe - Farm World! Uwięziony w świecie śnieżnego globu, Kate została zmuszona by zając się farmerką by zarabiać pieniądze i znaleźć sposób na otwarcie portalu do świata, gdzie jest jej mąż. Dołącz do dziewczyny by jej pomóc, zyskać przychylność lokalnych mieszkańców i w końcu zjednoczyć się z nieszczęsnym Robertem! Ze wspaniałą grafiką i uroczymi postaciami, Snow Globe - Farm World z pewnością do ciebie przemówi! Pobierz tą zabawną grę za darmo i baw się dobrze!

SNOW GLOBE: FARM WORLD ZRZUTY EKRANU

SNOW GLOBE: FARM WORLD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Seria Farm Frenzy stała się znakiem rozpoznawczym zarówno dla graczy jak i producentów gier, przez pryzmat którego patrzymy na nowe tytuły. Jest mnóstwo gier, które są prawie tak samo dobre jak Farm Frenzy. Jednakże, tylko programiści z Melsoft zdołali stworzyć grę, której nie da się porównać z ta sławną serią, ale równie dobrze może z nią rywalizować. Macie rację, mówię o Snow Globe - Farm World, nowej grze arcade o temacie rolniczym z elementami gry na czas... Read more

Łącząc doskonałą, trójwymiarową grafikę ze wzruszająca opowieścią o nowożeńcach zamkniętych w dwóch, różnych światach, Snow Globe - Farm World jest skazana na sukces. Według fabuły, niedługo po ślubie, Kate i Robert wprowadzają się do nowego domu, który niegdyś należał do dziadka Roberta, który zaginął pół roku wcześniej. Pewnie już domyślacie się, że coś było nie tak, ale nasi bohaterowie są zbyt nieostrożni by podejrzewać  coś złego. Badając strych, para odkrywa tajemniczy globus, który złowrogo błyszczy w słońcu Nieostrożnie podrzucając go, budzą starożytna magię, która natychmiast przenosi ich do przeciwległych światów. Jak zapewne się domyślacie, wcielicie się w rolę Kate i waszym zadaniem będzie pomóc miejscowym z ich rolniczymi pracami by później wykorzystać ich pomoc w rekonstrukcji portalu, który pomoże na ponowne zjednoczenie się pary.

Tak więc, dlaczego wspomniałam o farm Frenzy na samym początku? Chodzi o to, że oprócz przemyślanej fabuły i miłych scen przerywnikowych, Snow Globe - Farm World i farm Frenzy są podobne jak dwa ziarnka piasku! Twoje zwierzęta nieustannie są atakowane przez drapieżców i musisz wiązać je liną, desperacko klikając myszką na nieproszonych gości aż przestaną się poruszać by chronić swój drób i trzodę. Schwytane zwierzęta możesz sprzedać na lokalnym rynku. Dostarczanie produktów na rynek zajmuje trochę czasu, podobnie jak zdobywanie zarobionych pieniędzy. System poziomów jest również dokładnie taki sam jak w Fram Frenzy. Znajduje się tu mapa z kilkoma kropkami, które odpowiadają liczbie poziomów. Mijając każdy kolejny poziom, otrzymujemy określona liczbę gwiazdek. Liczba ta zależy od tego w jakim czasie zdołaliśmy wypełnić poszczególne zadania. Naturalnie, im szybciej uda nam się przejść dany poziom, tym więcej otrzymujemy gwiazdek. Gwiazdki potrzebne są po to, by nabywać kolejne poziomy i zdobywać dostęp do nowych sprzętów. Innymi słowy, jeśli nie uda ci się zdobyć złotego medalu za każdy kolejny poziom, nie będzie można przejść dalej i będziemy musieli powtarzać poziom tak długo, aż nie zdobędziemy wystarczająco dużo gwiazdek by móc kontynuować grę. Jeśli nie lubicie gier, w których trzeba dużo klikać i gdzie są sztywne limity czasowe, Snow Globe - Farm World nie przypadnie wam do gustu. W innym wypadku, takie ograniczenia uczynią grę jeszcze bardziej zabawną i da nam kopa do walki o medale.

Jeśli chodzi o grafikę, Snow Globe - Farm World ma się czym chwalić! Komiksowe postacie są niezwykle urocze i dobrze animowane. Tło jest przyjemne dla oka, namalowane w fantazyjnym stylu, co daje wrażenie świeżości Jest tu także świetny system nagradzania, co może zachęcić nas do chęci osiągania coraz to lepszych wyników na każdym poziomie. Ogólnie, jeśli graliście w Farm Frenzy, wyobraźcie sobie, że wydarzenia mają miejsce w fantazyjnym świecie a fabuła jest trochę bardziej skomplikowana a zrozumiecie sens ostatniego projektu Melsoft. Moimzdaniem, Snow Globe - Farm World może bez trudu rywalizować z Farm Frenzy, więc z pewnością warto zagrać. Miłej gry!