Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Snackjack gra
5
7

Snackjack

Pomóż swojej małej śwince złapać najwięcej przysmaków grając w blackjacka w nowej grze z gatunku planszowe i karciane pt. Snackjack! Pamiętaj, że każdy przysmak pomaga twojej śwince rosnąć jednak gdy dostanie ich za mało – ucieknie. Postaraj się zyskać jak najwięcej bonusów! Jesteś wystarczająco dobry by zdobyć 21 punktów? Popisz się umiejętnościami karcianymi by zbudować dom dla świnki w tej fascynującej grze! Pobierz Snackjack całkowicie za darmo i ciesz się ta wciągającą grą!

SNACKJACK ZRZUTY EKRANU

SNACKJACK RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Snackjack od Masque Publishing jest nową, ciekawą grą karcianą, gdzie trzeba tuczyć swoja małą, słodką świnkę różnego rodzaju przysmakami tworząc oczko. Im więcej punktów uzyskasz, tym więcej przysmaków dostanie twoja świnka!To zabawna gra i zapewne zajmie ci trochę czasu zrozumienie wszelkich sposobów punktowania, jednak gdy już zaskoczysz, będziesz w stanie walczyć o punkty. W tym momencie gra staje się bardzo wciągająca... Read more

Nudna? ani odrobinkę. Uważamy, że gra jest dość wyzywająca. Im więcej rzeczy zdołasz zebrać w swojej torbie na resztki, tym łatwiej ci będzie przejść na kolejny poziom. Na końcu poziomu jest możliwość rozgromienia krupiera ostatnimi dwiema kartami. Nie dla ludzi na diecie! Ponieważ na ekranie cały czas wiruje mnóstwo jedzenia. Snackjack jest zdecydowanie inna grą niż HO. Nie znajdziecie tu żadnych mrocznych sekretów i tajemnic opuszczonego miasta. Tylko trosze prostej zabawy, uroczych animacji i miasteczko rolne. Łatwo jest grać w Snackjack bez końca.

Postaraj się by wygrać cztery oczka grając przeciwko krupierowi – bonus, który dostaniesz za ostatnie oczko może przyczynić się do przejścia do kolejnej rundy. Pamiętaj, że jeśli zawiedziesz będziesz musiał rozpoczynać poziom od początku. To dobry sposób by kontynuować grę, być uważnym i nie poddawać się.

Jeśli szukasz uroczej gry to jest właśnie to czego potrzebujesz!Głodne świnki, kolorowa grafika i szansa zbudowania domu dla zwycięskiego wieprza, kto mógłby chcieć więcej? Ty!

Snackjack nie pozostawi cię obojętnym, nie ważne kim jesteś: amatorem gier karcianych czy zwykłym graczem, który chce miło spędzić czas, bez wplatania w to mrocznej atmosfery. Jeśli wciąż nie jesteś pewny czy chcesz nakarmić małe świnki pomyśl przez moment, nie trzeba się spieszyć. Rozważ wszystkie za i przeciw a być może gra zajmie odpowiednie miejsce w twojej kolekcji!