Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Rangy Lil's Wild West Adventure gra
3.875
8

Rangy Lil's Wild West Adventure

Gra "Rangy Lil's Wild West Adventure" zabierze Cię na Dziki Zachód. Rangy Lil pracuje w cyrku, gdzie jest mistrzynią strzelania do celu. Z jej talentem nie trudno zdobyć fortunę na Zachodzie, ale ona nie chce parać się zabójstwami. Jednak tym razem Lil będzie musiała porzucić swoje zasady, gdyż jej były mąż, Bob, porwał jej dzieci! Odwiedź Arizonę i Wielki Kanion, wytrop zdrajcę i ocal swoje potomstwo w tej świetnej grze ukrytych przedmiotów "Rangy Lil's Wild West Adventure".

RANGY LIL'S WILD WEST ADVENTURE ZRZUTY EKRANU

RANGY LIL'S WILD WEST ADVENTURE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Rangy Lil’s Wild West Adventure” to gra ukrytych przedmiotów stworzona przez firmę Gameshastra. Jest to historia kobiety imieniem Lil, której dzieci zostały uprowadzone przez niedobrego ojca. Nie trzeba być matką, aby domyślić się, co zrobi Lil. Z pewnością odszuka ona swoje dzieci, ale lepiej poradzi sobie z Twoją pomocą... Read more

Przygoda ta ma miejsce na Dzikim Zachodzie. Na każdym poziomie musisz odszukać dziesięć przedmiotów ze specjalnej listy. Wszystkie obiekty dopasowane są świetnie dopasowane do realiów gry, ale niestety brak jest różnorodności. Z drugiej strony, możesz nauczyć się rozpoznawać miliony rodzajów lin.

Jeśli utkniesz w środku poziomu, zawsze możesz skorzystać z podpowiedzi. Ich liczba jest ograniczona, ale wzrośnie jeśli uda Ci się znaleźć dwie podkowy. Wydaje nam się, że doświadczony gracz nie będzie potrzebował ani jednej podpowiedzi przez całą grę, gdyż zadania są naprawdę łatwe. Gra może wciągnąć nawet dzieci, choć czasami na liście trafiają się dziwne wyrazy, obce nawet dorosłym.

Grafika jest naprawdę niezła. Możesz poczuć atmosferę Dzikiego Zachodu, grając w “Rangy Lil’s Wild West Adventure”. Muzyka wydaje się nieco powtarzalna, ale ten problem zawsze da się rozwiązać.

Grę można uznać za przeciętną, ale jeśli jesteś fanem poszukiwania ukrytych przedmiotów, raczej się nie rozczarujesz.