Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Puppy Sanctuary gra
3.7222222222222
18

Puppy Sanctuary

Jak najszybciej wyrusz na Wyspę Szczeniaczków ponieważ te zabawne zwierzątka są w niebezpieczeństwie! Ich spokojny i piękny świat został pojmany przez kosmitów w „Puppy Sanctuary”! Oczyszczając planszę w tej grze typu Match-3, możesz uwolnić je z klatek, w których są trzymane przez złowrogich najeźdźców. Bez wątpienia spodobają ci się urocze lokacje, które sam możesz dekorować kupując rozszerzenia po zebraniu wystarczającej liczby klejnotów. Możesz także zabawiać swoje psiaki zabawkami i smakołykami. Podsumowując, warto pobrać „Puppy Island” ze względu na całość gry i dobrą grafikę. Co więcej, możesz to zrobić całkowicie za darmo!

PUPPY SANCTUARY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PUPPY SANCTUARY

PUPPY SANCTUARY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gry SIM zawsze były popularne wśród graczy. Ostatni projekt firmy Pi Eye Games - „Kitten Sanctuary” nie był wyjątkiem. Być może właśnie dlatego zdecydowano się stworzyć coś bardzo podobnego. W rzeczywistości, „Puppy Sanctuary” niewiele różni się od swego poprzednika. Dokładniej mówiąc, wszystkie zmiany dotyczą samego tytułu: mamy tu szczeniaki zamiast kociąt, i to właściwie wszystko. Co zatem będzie następne – chomiki czy rybki?.. Read more

Wydarzenia mają miejsce na Wyspie Szczeniąt pojmanej przez kosmitów. Naszym zadaniem jest oswobodzenie szczeniaków poprzez uzupełnianie plansz Match-3. „Puppy Sanctuary” jest właściwie standardową grą typu Match-3 wyłącznie z trybem wymiany. Po wyczyszczeniu planszy, jedno szczenię zostaje uwolnione i trafia do schroniska. Żaden z 80 poziomów niczym się nie wyróżnia, a oczekując bonusów czy odznaczeń za uratowanie szczeniąt możemy tylko stracić czas. Co więcej, wraz z kolejnymi ukończonymi poziomami nie natrafimy na żadną zawartość, która mogłaby się odblokować. W rzeczywistości, wszystkie elementy gry są dość kiepskie jako, że nie zawiera ona w istocie żadnego zasadniczego celu. Ewentualnie, mogłaby być to scena wypędzenia obcych, jednak takiej nie przewidziano. Istnieje ponadto minus techniczny kompozycji całej gry: spowolniona reakcja na planszy utrudnia klikanie w punkty.

Czy to możliwe, że „Puppy Sanctuary” nie ma żadnych zalet? Przynajmniej opracowanie graficzne jest milutkie. Szata graficzna i animacje są nieźle wykonane i przyciągające wzrok. Tworzą wrażenie kolorowej, zabawnej kreskówki dla dzieci z prostymi, zabawkowymi postaciami zwierząt.

Być może, Puppy Island jest przeznaczona dla dzieci, których nie obchodzi szybkie tempo gry (można tu grać bez licznika czasu) lub niesatysfakcjonujące zakończenie, więc nie jest krytykowana. Z drugiej strony jednak, biorąc po uwagę takich odbiorców, maluchy nie będą miały cierpliwości by godzinami pokonywać 80 poziomów gry. Powstaje pytanie: co jest nie tak z „Puppy Sanctuary”? Oczywiste są ogólna niekompletność i sprzeczności.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.6 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 8.1

Hard Drive: 48 MB