Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Pretty In Pink gra
3.304347826087
23

Pretty In Pink

Klasyczny hit lat 1980' powraca jako cudowna gra ukrytych przedmiotów! Będziesz musiał rozwiązać mnóstwo łamigłówek, aby odkryć historię miłości, przyjaźni i uprzedzeń społecznych. Ona jest dziewczyną z biednej dzielnicy; on pochodzi z bogatej rodziny. On chce zaprosić ją na bal, lecz to nie takie łatwe jak by się wydawało. Ich los jest teraz w Twoich rękach, więc działaj!

PRETTY IN PINK ZRZUTY EKRANU

PRETTY IN PINK RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Pretty in Pink” to wydana przez Legacy Interactive gra oparta na filmie pod tym samym tytułem. Fabuła bardzo przypomina historię miłosną Romea i Julii. Biedna lecz utalentowana Andie i bogaty, sławny Blane… Nic ich nie łączy prócz silnych uczuć, więc czemu nie mielibyśmy im pomóc? Poza tym jest niespodzianka - możesz wybrać zakończenie tej historii... Read more

“Pretty in Pink” to mieszanka gry logicznej i ukrytych przedmiotów. Rozwiąż różne łamigłówki i mini-gry, aby pomóc bohaterom. Podobały nam się wszelkie urozmaicenia: dopasowywanie elementów, szukanie różnic, puzzle i kilka zagadek kulinarnych. Na poziomach polegających na szukaniu ukrytych przedmiotów musisz znaleźć obiekty z listy na górze ekranu. Zawsze jest też tajemniczy, zamazany obiekt - jeśli go odszukasz i na nim klikniesz, otrzymasz nowy dodatek do stroju Andie. To naprawdę świetna opcja!

Technika gry jest prosta, zadania jasne i raczej łatwe do wykonania. Gra jest jednak nieco wymagająca, a fabuła przyjemnie przeplata się z poziomami. Możliwa jest gra w dwóch trybach - na czas i relax, gdzie grasz w swoim własnym tempie.

Oprawa graficzna jest nieco słaba: postacie są zupełnie statyczne, z wyjątkiem oczu. Niektóre przedmioty są naprawdę mikroskopijne, więc musieliśmy na nich w kółko klikać. Ogólnie tła są bardzo jasne i nie tylko różowe. Jesteśmy przekonani, że “Pretty in Pink” znajdzie swoich fanów nawet wśród tych, którzy nie widzieli filmu.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 98 MB