Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Pahelika: Secret Legends gra
3.0833333333333
24

Pahelika: Secret Legends

Istnieje tajemna wiedza nieznana ludzkości. Tylko wybraniec może odnaleźć drogę i wykonać zadania, które doprowadzą go do starożytnego artefaktu. To Twoja szansa, aby odmienić nasz świat. Rozpocznij tą wspaniałą, emocjonującą przygodę! Odszukaj i zbadaj sześć starodawnych runów, które zagwarantują Ci potęgę i sławę!

PAHELIKA: SECRET LEGENDS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PAHELIKA: SECRET LEGENDS

PAHELIKA: SECRET LEGENDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra przygodowa “Pahelika: Secret Legends” została wydana przez Ironcode Software Company. Pahelika przenosi Cię w fantastyczny świat, pełen zagadek i tajemnic. Twoja podróż rozpoczyna się, kiedy odkrywasz magiczną księgę, która może przenosić swojego właściciela w różne miejsca. Kiedy rozwikłasz wszystkie zagadki zawarte w księdze, posiądziesz tajemną i potężną wiedzę, która może odmienić Twój świat... Read more

Gra składa się z wielu łamigłówek. Większość z nich wymaga logicznego myślenia, jak poszukiwanie ukrytych przedmiotów. Jednak jest kilka zagadek bez sensu. W pewnym momencie trzeba ustawić pięć wyłączników w odpowiedniej pozycji i brak jest jakichkolwiek wskazówek, odnośnie tego, czym należy się kierować. Udało nam się to zrobić na chybił-trafił.

Gra posiada dobry system podpowiedzi, który pomoże rozwiązać trudniejsze zagadki poprzez podświetlenie potrzebnych przedmiotów.

Gra “Pahelika: Secret Legends” posiada świetną grafikę. Wszystkie przedmioty i poziomy są dopracowane. Efekty dźwiękowe i muzyka podkreślają atmosferę gry.

Podsumowując, chciałoby się podziękować twórcom tej gry. Zagadki nie są zniechęcające i gra jest zaprojektowana tak, aby dostarczyć dobrej zabawy. Polecamy “Secret Legends” wszystkim miłośnikom przygód.