Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Pahelika: Revelations gra
3.4827586206897
29

Pahelika: Revelations

Czasami wydaje się, że producenci działają na przekór graczom. Ich wydania są przepełnione wyzwaniami, których rozwiązania są całkowicie niemożliwe do przewidzenia! Czy kiedykolwiek natknąłeś się się na taki problem? Na szczęście nie dotyczy on naszej najnowszej gry od IronCode Games. Od samego rozpoczęcia rozgrywki w "Pahelika: Revelations", dane Ci będzie zagłębienie się we wciągającej atmosferze gry, którą nie można by pod żadnym względem nazwać nudną. Pomimo faktu, że znajdujące się w niej łamigłówki są dosyć podchwytliwe, to sama rozgrywka skonstruowana została w taki sposób, aby rozbudzić ciekawość grającego. Nie chcemy dzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi gry "Pahelika: Revelations", aby utrzymać Cię w niepewności.

PAHELIKA: REVELATIONS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PAHELIKA: REVELATIONS

PAHELIKA: REVELATIONS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dni sławy gier przygodowych skończyły się, jednak my nie poddajemy się w poszukiwaniach dobrej przygodówki. Pahelika: Revelations od Ironcode Software jest jedną z tych gier przygodowych zrobionych w starym stylu... Read more

Pahelika: Revelations jest drugą częścią w serii kręcącej się wokół magicznej księgi. Tym razem, twoim zadaniem jest pomoc głównej postaci powstrzymać złego czarnoksiężnika przez sianiem spustoszenia. Choć opowieść jest dość rozległa, zawsze jest jasne co robić i dokąd się udać. Gra obładowana jest wiązką wyzywających łamigłówek, które oferują różny rodzaj gry i są bardzo intrygujące. Są tu łamigłówki różnego rodzaju (od odkrywczych do ukrytych obiektów), które dają dużo sensu głównemu wątkowi gry.

Wykonanie wizualne 3D prezentuje się nieźle, całokształt graficznego wykonania jest jednak dość prosty i bardzo posępny. Wygląda jak gra przygodowa z lat 90tych, gdzie szarość dodawała grze poważnego wymiaru. Pomimo tej grafiki, Pahelika: Revelations jest bardziej interesująca i intrygująca niż większość gier przygodowych. Podkład muzyczny również dokłada się do atmosfery, jednak podkład głosowy jest od narratora, którego występ jest dziwny, opisujący wydarzenia jakby były czytane z książki.

Podsumowując, Pahelika: Revelations ma duże szansę na stanie się znaną grą przygodową, jednak dla tej ograniczonej grupy osób, które cenią sobie wysoko intuicyjne gry przygodowe. Problemem jest to, że łamigłówki są bardzo, bardzo trudne, mylący interfejs i specyficzna grafika może spodobać się wszystkim. Jednak prawdziwi fani tego rodzaju gier będą chłonąć każda minutę tej gry.