Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nigthmares from the Deep: Wyspa Czaszki. Edycja kolekcjonerska gra
3.9791666666667
96

Nigthmares from the Deep: Wyspa Czaszki. Edycja kolekcjonerska

Gotów na nową, fantastyczną I ekscytującą przygodę? W nowej grze HO pt. Nigthmares from the Deep: Wyspa Czaszki. Edycja kolekcjonerska stworzonej przez Artifex Mundi będziesz musiał podążać śladem starożytnego pirata o zakazanej pasji I podróżować po Karaibach, zwiedzając mroczne, zamglone lokacje! Postaraj się ściągnąć klątwę I dowiedzieć się więcej o piracie w trakcie wyprawy! Przemierzaj ponad 30 lokacji, rozwiązuj wszystkie łamigłówki I odkryj prawdę skrywaną przez oceaniczne głębiny! Bądź pierwszy, który pozna datę ukazania się Nigthmares from the Deep: Wyspa Czaszki. Edycja kolekcjonerska!

NIGTHMARES FROM THE DEEP: WYSPA CZASZKI. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdyby nie wizerunek czarującego kapitana Jacka Sparrowa stworzony przez Johnnego Deppa, postaci piratów byłyby tylko obrzydliwymi morskimi rabusiami przyprawiającymi o ciarki na plecach. Dziś nic nie poradzimy na to, że utożsamiamy ich z zabawnym bohaterem z dredami i kredka do oczu. Piraci zatem stali się jednymi z najbardziej popularnych postaci gier a ich przygody i zbrodnie – najciekawszymi opowieściami dla tytułów takich jak Nightmares from the Deep: The Cursed Heart... Read more

Twoją przygodę HO rozpoczynasz jako kierownik muzeum zaangażowany w organizacje najnowszej wystawy poświęconej historii i przygodom pirata – kapitana Remingtona. Przez przypadek ożywiasz kapitana i znajdujesz się na pirackim statku duchów, głęboko wciągnięty w zatrważającą przygodę. Choć historia brzmi niezwykle bajkowo, programiści zrobili wszystko co w ich mocy dając nam prawdziwie przejmującą opowieść.

Gra Nightmares from the Deep: The Cursed Heart jest doskonałą miksturą scen HO, sprytnych mini-gier i pasjansowych łamigłówek mahjong. Sceny z ukrytymi przedmiotami są przejrzyste, niezaśmiecone i ponownie użyte raz, może dwa, jednak wciąż bardzo intrygujące. Zakres trudności łamigłówek waha się od łatwych do średnio trudnych i w większości są dość standardowe, jednak dobrze zaprezentowane. Jeśli chodzi o przygodę i wyzwania, są równie dobrze zrobione i zorganizowane.

Warte uwagi są elementy wizualne. Wiele z nich jest tak jasno wyłożona i umieszczona w przestrzeni, że daje wrażenie bycia dostępnym na wyciągnięcie dłoni. Jednakże, mniej dobrze można powiedzieć o podkładach głosowych, gdzie postacie brzmią całkowicie nieciekawie. Wciąż jednak nie znajdziemy tu aż tak dużo dialogów, co jest zdecydowanie mniej frustrujące.

Czy kiedykolwiek słyszeliście przysłowie : „Lepiej zobaczyć raz, niż słyszeć po wielokroć”? No cóż, Nightmares from the Deep: The Cursed Heart jest jedna z tych gier, które lepiej zobaczyć niż usłyszeć czy czytać o niej. Powodzenia!