Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nat Geo Adventure: Ghost Fleet gra
4
3

Nat Geo Adventure: Ghost Fleet

Lubisz morskie podróże? Ta gra pozwoli Ci wyruszyć w pełną przygód i tajemnic podróż morską. Wraki znanych statków zawsze interesowały ludzi, bez względu na czas i miejsce. Jakie tajemnice skrywa Atlantis czy Titanic spoczywający na dnie morza? Masz szansę odwiedzić trzy legendarne statki. Równocześnie próbujesz rozwikłać zagadkę zniknięcie Twojego ojca. Poczuj atmosferę morskiego świata i znajdź wskazówki, które pomogą Ci rozwikłać tajemnice w grze "Nat Geo Adventure: Ghost Fleet".

NAT GEO ADVENTURE: GHOST FLEET ZRZUTY EKRANU

NAT GEO ADVENTURE: GHOST FLEET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

„Nat Geo Adventure: Ghost Fleet” to kolejna gra ukrytych przedmiotów Nat Geo Games, która wysyła graczy we wspaniałą, geograficzną przygodę i stara się nadążać za najnowszymi tendencjami na rynku gier... Read more

Zazwyczaj gry ukrytych przedmiotów nie mają zbyt rozbudowanej fabuły, ale skupiają się głównie na grafice i mini grach. Są też takie, które zdają się nie dbać ani o oprawę wizualną, ani o jakość zadań. Na szczęście omawiany dzisiaj tytuł jest naprawdę wysokiej jakości i oferuje nie tylko rozmaite, niełatwe zadania, ale także wciągającą fabułę. Tym razem wcielasz się w postać łowcy przygód Nat Geo, badającego wraki zatopionych statków, w poszukiwaniu dowodów, które pomogą rozwikłać tajemnicze zniknięcie Twojego ojca. 

Przede wszystkim z pewnością spodoba Ci się realistyczna podwodna sceneria, która zapiera dech w piersiach. Podwodne krajobrazy z pewnością wywrą na każdym niesamowite wrażenie. Prawdę powiedziawszy, niektóre przedmioty są zbyt dobrze ukryte i czasami będziesz musiał skorzystać z podpowiedzi. Na szczęścia „Nat Geo Adventure: Ghost Fleet” posiada dosyć hojny system podpowiedzi. Jeśli więc chcesz skorzystać z szybkiej pomocy, wystarczy, że klikniesz na przedmiocie z listy, a ukaże Ci się jego zarys. Jednak nie marnuj podpowiedzi! Możesz przecież doskonalić swoją umiejętność poszukiwania ukrytych przedmiotów! Większość mini gier jest dosyć pospolita; w grze znajdą się może trzy lub cztery oryginalne zadania.

Ogólnie rzecz biorąc, „”Nat Geo Adventure: Ghost Flet” to jak najbardziej pozytywne doświadczenie. Niektóre elementy gry są naprawdę świetne, jak chociażby piękne miejsca czy mieszkańcy podwodnego świata. Myślę, że każdemu ta gra i zawarte w niej zadania dostarczą dobrej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 107 MB