Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Namariel Legends: Iron Lord gra
3.9230769230769
13

Namariel Legends: Iron Lord

Pewnego razu było sobie królestwo Namariel. Mieszkańcy królestwa nie znali katastrof aż do czasu gdy mechaniczne grupy zaatakowały Namariel! Król został obalony i okrutny władna najeźdźców, Żelazny Lord, przejął tron. Jednakże, wciąż tli się nadzieja. Musisz przywrócić chwałę królestwu i bronić jego dobre imię! Złam skomplikowane łamigłówki i zagraj w mini-gry! Weź udział w tej niezwykłej przygodzie i zmierz się z Żelaznym Lordem! Znajdź jego słaby punkt w Namariel Legends: Iron Lord!

NAMARIEL LEGENDS: IRON LORD ZRZUTY EKRANU

NAMARIEL LEGENDS: IRON LORD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Urodzajne pole szczególnego gatunku zwanego Steampunk może zebrać doskonałe żniwo w formie niezwykłych opowieści. Można ich używać na różny sposób wliczając fikcję i kino. My jednak zajmiemy się grami. Nie zamierzamy opisywać  mnóstwa opartych na tematyce steampunku gier, które już zostały stworzone a przyjrzymy się grze zatytułowanej Namariel Legends: Iron Lord. Gra jest dzieckiem studia o nazwie Shaman Games. Wydaje się, że ta ekipa postarała się by osiągnąć dobre tempo pracy. Czas ocenić ich dzieło... Read more

Już pierwsza scena przerywnikowa zawiera historię Namariel. Królestwo Namariel było bezpiecznym i prosperującym miejscem. Nikt nie wierzył w okropna przepowiednię miejscowej wróżbitki, która głosiła, że królestwo zostanie zaatakowane przez okrutną armię. Niestety, była to prawda. Pewnego dnia Namariel zostało zrujnowane przez okrutnego władcę, który nazwał się Żelaznym Lordem. Z pomocą swoich poddanych – ludzkich dowódców i armii robotów, pojmał królestwo w ciągu kilku godzin. Bezlitosne armie szerzyły śmierć i panikę pośród mieszkańców Namariel. Król Namariel został obalony a na tronie zasiadł Żelazny Lord. Życie byłego króla i mieszkańców było ciężkie. Był jednak ktoś, kto mógł uwolnić Namariel z rąk okrutnika. Ta rola oczywiście przypada graczowi. Tożsamość wybrańca nie jest znana, więc nie będziemy psuć niespodzianki. Twoja misja będzie niebezpieczna a zarazem zatrważająca i ekscytująca. W pewnym sensie zależy od poziomu trudności: zwykły lub ekspert. Grywalnośc zaczyna się od standardowej gry przygoda i łamigłówki Powoli staje się jasne, że sceny HO nie są częścią gry. Szczerze mówiąc, doceniamy taki bieg akcji. Gra skupia się na różnych przygodach, misjach przy pomocy interaktywnych przedmiotów. Te, których nie możesz dosięgnąć zostaną  dostarczone przez naszego pomocnika – Jima. Został on stworzony i podarowany ci przez wuja. W dodatku do przygód musimy rozwiązać wiele łamigłówek. Jak wiemy, gusta bywają różne. Jednakże, deweloperzy starali się by trafić przynajmniej we większośc, więc zagadki i mini-gry są urozmaicone. Łączy je jedno – są bardzo proste, więc nie czekajcie na wielkie wyzwania. No, może kilka z nich jest trudniejsza. W grze nie ma mapy, zamiast jej dodane są interaktywne tablice: podpowiedź kierunku i przydatny przycisk pozwalający powrócić do poprzedniej lokacji. Zabawnie wyglądający notes zawiera przydatne informacje. Oprócz tego, legendy Namariel przygotowują dodatkowe wyzwanie w formie osiągnięć. Razem jest ich dwanaście. Zrób co możesz by je zdobyć.

Gra nie może być oparta na steampunku bez dobrej grafiki. Ta gra jednak spełnia wszelkie wymogi. Prezentacja graficzna przechodzi nasze wyobrażenia! Zarówno sceny przerywnikowe jak i lokacje w grze i postacie są animowane i przedstawione doprawdy prześlicznie w zgodzie z wymogami steampunku. Podkłady głosowe są także dobre ale usta postaci nie dotrzymują im tempa. Efekty dźwiękowe i muzyka jest dość denerwująca. A szkoda.

Pomimo paru niedociągnięć prezentacji audio, nowo wypuszczona gra od Shaman Games warta jest wypróbowania Takie cechy jak fabuła, orientacja przygód i nieobecność przeciągających się scen HO zasługuje na pochwałę. W tą grę trzeba zagrać!