Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystic Diary: Missing Pages gra
3.9090909090909
11

Mystic Diary: Missing Pages

Wyrusz w niebezpieczną, ale bardzo pociągającą podróż w nowej, fantastycznej grze HO zatytułowanej Mystic Diary: Missing Pages! Przemierzaj zamek wiktoriański, znajdź Mistyczny Dziennik i upewnij się, że zlo nie dopadnie go jako pierwsze i stworzy urządzenie, które umożliwi mu wieczne życie! Znajdź swojego uwięzionego brata i nie pozwól by stal się nieśmiertelny i zniszczył świat. Pobierz Mystic Diary: Missing Pages całkowicie za darmo, podążaj za wskazówkami i zostań bohaterem! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Mystic Diary: Missing Pages. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

MYSTIC DIARY: MISSING PAGES ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTIC DIARY: MISSING PAGES

MYSTIC DIARY: MISSING PAGES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mystic Diary: Missing Pages od Sun Ray Games jest nową grą HO, na którą czekaliśmy już od dłuższego czasu ale po 20 minutach gry chcieliśmy przerwać. Sprawdźmy dlaczego byliśmy tak zawiedzeni... Read more

Na pierwszy rzut oka Mystic Diary: Missing Pages wygląda obiecująco: intrygująca fabuła, atrakcyjne screenshoty i przewodnik po grze. Później wszystkie te zalety zostają zmyte wraz z pojawieniem się całej sterty wad.

Rozpoczynając od fabuły, twoim zadaniem jest odnalezienie twojego brata – Gustava, który sieje spustoszenie mistycznym dziennikiem z tytułu gry. Twój brat nie jest zły, jednak gra sama w sobie nie wywiera wrażenia. Nie ma tu nic co mogłoby zapierać dech. Co więcej, gra nie jest zbyt wyzywająca jako, że prowadzi nas za rączkę na każdym kroku. Kto chciałby nieustannie słuchać rozlicznych komentarzy?

Gra jest kulawa i zawiera masę instrukcji: kliknij tu, idź tam, dodaj to do tego i tak dalej. Po drodze natkniemy się na klika scen z ukrytymi przedmiotami i łamigłówkami Na szczęście, sceny z ukrytymi obiektami nie są zaśmiecone a przedmioty są sprytnie ukryte. Sceny te są dobrze wykonane z lekka dozą interakcji. Łamigłówki są intrygujące acz niezbyt trudne. Jednakże, w grze brak jest ekscytacji. Czy chcielibyście marnować czas na tak marniutka grę?

Jeśli macie bzika na punkcie gier przygodowych takich jak Nancy Drew, spodoba wam się wykonanie wizualne Mystic Diary: Missing Pages. Wyglądają na starą grafikę 3D, która wielu fanów z pewnością doceni

Podsumowując, Mystic Diary: Missing Pages może zadowolić nielicznych wielbicieli gatunku. Zapewne, nie jest to najgorsza gra w historii, jednak daleko jej od tego, czego mogliśmy oczekiwać. Gdybyśmy mogli pozbyć się tych denerwujących błysków i ciągłego prowadzenia za rączkę mogłaby być o niebo lepsza.