Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Mystic Diary: Lost Brother gra
2.7435897435897
39

Mystic Diary: Lost Brother

"Mystic Diary: Lost Brother" to gra ukrytych przedmiotów, w której wcielasz się w młodego magika. Twój brat, Gustaw zaginął. Z pomocą swojego magicznego dziennika powinieneś odnaleźć go za wszelką cenę! Zbadaj rozmaite miejsca, a może odkryjesz wskazówki, które pomogą Ci rozwikłać to tajemnicze zniknięcie. Przyjemna grafika, interesująca fabuła i świetne mini-gry dostarczają niewiarygodnej rozrywki. Wykorzystaj swoją wprawę w szukaniu ukrytych przedmiotów i ocal swojego brata w ekscytującej grze "Mystic Diary: Lost Brother"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Mystic Diary: Lost Brother. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTIC DIARY: LOST BROTHER

MYSTIC DIARY: LOST BROTHER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Mystic Diary: Lost Brother” to gra stworzona i wydana przez firmę Sun Ray Games. Jest to gra ukrytych przedmiotów z kilkoma ciekawymi łamigłówkami i mini-grami. Wcielając się w postać magika musisz zbadać tajemnicze zniknięcie Twojego brata. Mistyczny dziennik pomoże Ci wykonać zadanie i ocalić Gustava. .. Read more

W poszukiwaniu ukrytych przedmiotów nie ma nic niezwykłego: musisz przeszukać każde miejsce i odnaleźć wszystkie obiekty ze specjalnej listy. Tylko jeden przedmiot na danym poziomie związany jest z fabułą i trafia on do Twojego inwentarza. We właściwym czasie będziesz musiał użyć zebranych przedmiotów do wykonania pewnych zadań.

“Mystic Diary: Lost Brother” zawiera mnóstwo rozmaitych mini-gier. Prócz popularnych, takich jak ‘Simon mówi’ czy łączenie przewodów, gra oferuje także własne łamigłówki. W jednej z nich musisz doprowadzić kulkę do środka labiryntu. W innej musisz dopasować szkła w mikroskopie tak, żeby otrzymać dobry obraz. Była to jeszcze lepsza zabawa niż sama gra.

Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzeba dobrej grze ukrytych przedmiotów, oprócz jednego - właściwej długości. Gra jest naprawdę krótka. Doświadczeni gracze uporają się z nią w dwie lub trzy godziny. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to “Mystic Diary: Lost Brother” będzie dobrym wyborem!