Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery of Unicorn Castle gra
2.4761904761905
21

Mystery of Unicorn Castle

Jane Morion zawsze uważała się za zwyczajną dziewczynę. Jednak pewnego dnia otrzymała list z Anglii informujący ją o odziedziczonym zamku. Rozwiąż tajemnicę, w której przeplatają się sny i magia. Przeszukaj pokoje wewnątrz zamku, próbując odnaleźć ukryte przedmioty. Czy uda Ci się odkryć sekrety mieszkańców domostwa i spadku Morion? "The Mystery of Unicorn Castle" to opowieść o mrocznym zaklęciu, które prześladuje rodzinę od wieków.

MYSTERY OF UNICORN CASTLE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY OF UNICORN CASTLE

MYSTERY OF UNICORN CASTLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Mystery of Unicorn Castle” to dobra gra ukrytych przedmiotów, wyprodukowana przez firmę Fenomen Games. Jako główna bohaterka, Jane Morion, odwiedź stary, angielski zamek, spotkaj innych bohaterów i duchy, zbadaj nowe miejsca i rozwiąż trudne zagadki... Read more

Podobał nam się sposób wprowadzenia łamigłówek do gry: ich liczba, styl i poziom trudności. Będziesz musiał w trakcie gry znajdować różne przedmioty, odkryć różnice między dwiema scenami, opróżnić pokój z niepasujących przedmiotów i wykonać wiele innych zadań. Mini gry, które zmieniają się co poziom, są raczej łatwe: dopasowanie trzech obiektów, czy puzzle.

Grafika jest dobrze wykonana: mroczne, tajemnicze scenerie, rozmaite pokoje i obiekty, kolorowe przedmioty. Odgłosy kroków, czy stukania pasują do gry i są ekscytujące, ale przy dłuższej grze stają się irytujące.

Gra jest naprawdę wciągające, jednak co nam się bardzo nie podobało to zdecydowanie zbyt nagłe i nieoczekiwane zakończenie! Podsumowując, “Mystery of Unicorn Castle” to łatwa gra ukrytych przedmiotów - bez limitu czasowego i z nieograniczoną liczbą podpowiedzi, raczej krótka. Dlatego też przedmioty, które musisz znaleźć, nie powtarzają się, jeśli ponownie przechodzisz dany poziom! Jeśli więc masz kilka wolnych godzin, zawitaj do tego magicznego zamku!