Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Webbies gra
3.5
4

Webbies

Nie pozwól tym maleńkim, uroczym stworzeniom umrzeć z głodu przez Hurgena, okrutnego czarownika. Zabawne, małe zwierzaki cały dzień przyjemnie spędzają czas na zabawach w lesie. Robią wiele hałasu. Dlatego tez Hurgen i pająk Alfred zamierzają zasłonić całe jedzenie siecią zrobioną przez Alfreda powodując, że zwierzaki umrą z głodu. Nie pozwól by czarownik zrealizował swoje niecne plany karmiąc te słodkie stworzenia. Gra posiada doskonałą grafikę stworzoną w technologii 3D i wspaniała fabułę.

ZRZUTY EKRANU

VIDEO

WEBBIES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jest wiele sposobów na odprężenie się po długim, ciężkim dniu. Niektórzy lubują się w sportach ekstremalnych jak snowboarding, wyczynowa jazda na rowerach, skoki ze spadochronem itp.. Gusta są różne oczywiście. Tak czy owak, dziś przedstawiamy kolejną zabijającą stres grę. To popularny sposób na relaks. Dokładnie gra typu puzzle zawierająca realistyczna fizykę. Webbies to doskonały przykład. Gra pochodzi od dewelopera Nano Titans. Deweloper ten uwielbia lata 80te. Oficjalna strona mówi nam, że Titans nie ma ani budżetu ani też biura. Zobaczmy więc jak wygląda ich dzieło. .. Read more

Fabuła nie zabija nas ilością szczegółów Właściwie, nic w tym złego. Wierzymy, że że historie tego typu nie muszą zawierać wielu szczegółów. Gracze mają zrozumieć fabułę, dostać parę istotnych informacji i zadanie główne. To wszystko Webbies doskonale spełnia te kryteria. Pewnego razu była sobie garstka uroczych zwierzaków, które rozkoszowały się życiem. Zwykle nic nie robiły oprócz zabawy wydając zabawne dźwięki w lesie. Niestety, zły czarodziej – Hurgen, nie był zachwycony tymi dźwiękami. Wymyślił więc plan wyciszenia ich. Pewnego dnia, wymyślił eliksir, który zwiększa trwałość sieci wytwarzanej przez jego pająka Alfreda. Zamierzali zabrać całe jedzenie małym zwierzakom by te zmarły z głodu. Od razu zabrali się do wcielania planu w życie. Po niedługim czasie całe jedzenie zwierząt zostało im odebrane. Teraz to ty jesteś jedyną ich szansa na przetrwanie. Pole gry wlicza pojmane kawałki jedzenia. Jego ilość zwiększa się z poziomu na poziom. Później zmierzysz się z wieloma przeszkodami. Najlepsze co można zrobić to unikać ich używając techniki rykoszetu. Grywalnośc oparta jest na systemie procy i łatwo się nim operuje. Trzeba wybrać produkt, przyciągnąć fo i w końcu rzucić w kierunku głodnych zwierząt. Pamiętać jednak należy, że każda rasa wymaga określonego produkty! Ikonka z jedzeniem przy każdej postaci pomoże ci nie popełniać błędów. Każdy poziom wymaga nakarmienia wszystkich zwierząt i tego, by zrobić to dokładnie. Gdy coś nie wyjdzie, trzeba zaczynać wszystko od początku. Można cofnąć jeden ruch, jednakże, nie można na tym zbytnio polegać! Mamy wątpliwości czy nieudana misja może być w ten sposób naprawiona. Używać trzeba strategii by zgarniać większą ilość punktów. Na przykład łącząc te same produkty i rzucając je jako jeden wielki zapas jedzenia daje szansę na dobrą nagrodę. Używając tej sztuczki, można zapełnić brzuszki zwierząt za jednym zamachem! W dodatku do zwykłego systemu przyznawania gwiazdek, można zebrać jeszcze większa ilość punktów niż to konieczne by zaliczyć poziom. Podczas wyprawy można odblokować dodatkowe poziomy.

Grafika jest doskonale dopasowana do gry. Zabawny styl inspirowany bajkami. Wygląda świetnie. Kolory są jasne a postacie bajeczne. Efekty dźwiękowe są idealne dopasowane do miejsc, w których są użyte. Relaks w czystej postaci.

Podsumowując, chcielibyśmy zacytować Barta i Przemka z Nano Titans: „Mamy nadzieję, że przyjemność, którą będziecie czerpać z gry będzie wprost proporcjonalna do pasji, jaką włożyliśmy w jej utworzenie”. Sądzimy, że gra usprawiedliwia wasze nadzieję! Dobra robota, chłopaki!