Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Age: The Imperial Staff gra
3.65625
96

Mystery Age: The Imperial Staff

Straszna tragedia zagraża Twojemu miasteczku i Twój ojciec poprosił Cię, żebyś znalazł sposób na ocalenie mieszkańców zanim będzie za późno. "Mystery Age: The Imperial Staff" to gra przygodowa polegająca na szukaniu ukrytych przedmiotów i rozwiązywaniu łamigłówek, w których będziesz musiał odszukać części różnych przedmiotów, które będą Ci potrzebne, aby poczynić postępy w grze. Zbadaj tajemniczy świat gry "Mystery Age: The Imperial Staff" już teraz!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY AGE: THE IMPERIAL STAFF

MYSTERY AGE: THE IMPERIAL STAFF RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Mystery Age: The Imperial Staff” to gra ukrytych przedmiotów firmy Digital Quarter Company. Legenda głosi, że musisz pomóc Evie i jej córce Amber odkryć przyczynę czarnego deszczu, który nęka ich krainę i spróbować go powstrzymać. Nam już się to udało i teraz spróbujemy zachęcić Cię, abyś poszedł w nasze ślady!.. Read more

Przede wszystkim, poszukiwanie przedmiotów ukrytych w grze jest niezwykle wciągające. Zostały one połamane na kawałki, które musisz odszukać i złożyć z nich przedmioty, dzięki którym rozwiążesz łamigłówki. Większość poziomów składa się z kilku miejsc, które będziesz musiał przetrząsnąć w poszukiwaniu niezbędnych obiektów.

Po drugie, gra posiada wysokiej jakości grafikę i efekty dźwiękowe. Już na samym początku gry trafiasz w całkowicie olśniewający świat, pełen detali i żywych kolorów.

Jedyną słabą stroną gry “Mystery Age: The Imperial Staff” jest jej fabuła. Zazwyczaj otrzymujesz szczegółowe informacje dotyczące zagadek, które musisz rozwikłać, ale tutaj czyni to grę znacznie mniej przyjemną. Radzimy, żebyś o tym zapomniał i po prostu nie wczytywał się zbytnio w dialogi.

Pomimo tego słabego punktu gra jest świetna i polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom poszukiwania ukrytych przedmiotów. “Mystery Age: The Imperial Staff” bez wątpienia zajmie wysokie miejsce w Twojej kolekcji!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 154 MB