Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Mysterious City: Cairo gra
2.375
8

The Mysterious City: Cairo

W grze "The Mysterious City: Cairo" wcielasz się w postać młodego archeologa będącego na tropie złodziei. Trzy starodawne artefakty zniknęły i tylko Ty możesz wyśledzić rzezimieszków i odzyskać cenne przedmioty dla Muzeum Alexandrii. Czy masz wystarczające zdolności detektywistyczne, aby odszukać wskazówki i rozwiązać trudne mini-łamigłówki?

THE MYSTERIOUS CITY: CAIRO ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE MYSTERIOUS CITY: CAIRO

THE MYSTERIOUS CITY: CAIRO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The Mysterious City: Cairo”, wyprodukowana przez firmę Iwin, to druga część gry “The Mysterious City: Golden Prague”. Wciel się w rolę młodego archeologa i odszukaj trzy antyczne artefakty, które zostały skradzione. Złodzieje pozostawili rozmaite tropy i do Ciebie należy ich zebranie oraz zwrócenie drogocennych artefaktów do Muzeum Alaxandrii. Przeszukaj starożytne miasto i rozwiąż rozmaite łamigłówki, które będą nie lada gratką nawet dla doświadczonych graczy... Read more

Efekty wizualne i miejsca akcji są niezwykle barwne, co czyni poszukiwanie ukrytych obiektów nieco trudniejszym. Miłą niespodziankę stanowią tapety o tematyce egipskiej, które otrzymujesz co kilka poziomów. Możliwa jest gra w 2 trybach: regularnym i bardziej odprężającym. Pierwszy daje Ci 45 minut dziennie, drugi - 100 minut. Ale niech Ci się nie wydaje, że to dużo więcej, niż będziesz potrzebował i pamiętaj, że każda podpowiedź kosztuje Cię 2 minuty.

Egipska misja to coś przede wszystkim dla początkujących. Zaprawionym graczom może się wydać nieco mało oryginalna, ze względu na sporą liczbę gier osadzonych wśród egipskich krajobrazów. Mimo to, gra “The Mysterious City: Cairo” to wciągające wyzwanie.