Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mysteriez gra
3.6666666666667
6

Mysteriez

Czas sprawdzić jak dobry masz wzrok. Nie musisz biec do lekarza, wystarczy zagrać w Mysteriez, nową, fascynującą grę HO. Przemierzaj tę nieskończona liczbę pomieszczeń i postaraj się odnaleźć jak najwięcej figurek stworzonych z różnych przedmiotów. Jeśli zrobisz to szybko i sprawnie, zarobisz dodatkowe punkty. Przejdź przez te opuszczone, mroczne lecz przyciągające miejsca i baw się świetnie. Pobierz Mysteriez całkowicie za darmo i zanurz się w tajemniczy świat nowej pozycji w rodzinie HO.

MYSTERIEZ ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERIEZ

MYSTERIEZ RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Masz dość wszystkich gier Ho o tej samej fabule, zawsze jakiej morderstwa lub siły nadprzyrodzone zamieszane w jakieś tajemnicze wydarzenia? Czy w końcu chcesz trochę spokoju i po prostu zapolować na ukryte przedmioty bez męczącej fabuły, która cię rozprasza/ jeśli twoje odpowiedź jest pozytywna, przygotuj się na całkiem nową grę pochodząca od osławionego dewelopera Wellgames, a gra zatytułowana jest po prostu Mysteriez! Jeśli lubisz liczne polowania i stare gry, przeczytaj całą recenzję by dowiedzieć się więcej!.. Read more

Mysteriez jest gra HO dla jednego gracza. Grę można sklasyfikować jako gatunek HO, jednak z elementami puzzle i przygoda. To przekonuje nas, że gra nie może bardzo różnić się od innych z tego gatunku. Jest to typowa gra wskaż i kliknij, w której trzeba będzie odnaleźć przedmioty od 1 do 40 żeby ukończyć poziom. Niestety, jest to zarazem jedyna fabuła, więc nie oczekujcie jakiś zwrotów akcji czy opowieść w tle. W tej grze znajdziecie liczby od 1 do 40, wszystkie wyświetlone w danej scenie, albo jako liczby lustrzane lub też mieszanina kilku przedmiotów. To, co może być trudne lub też pochłaniające czas są błędy – głównie jeśli przegapicie liczbę klikając gdziekolwiek na scenie, zostaną wam odebrane cenne sekundy gry. Nie ma tu mapy, ani dziennika, brak systemu szybkiego podróżowania, nie, co mogłoby przyspieszyć grę. Sama gra jest staromodna, więc logicznym jest jest cały stre pochowany jest w poszukiwaniu ukrytych obiektów, a nie w fabule.

Kolejną cechą za którą można ocenić Mysteriez jest grafika. Szata graficzna jest przeciętna, nic specjalnego. Grafika i tekstura są w porządku, przejrzyste i pełne kolorów, ale nie są idealne. Jest tu kilka tematów w tle, i jesteśmy pewni, że przynajmniej jeden z nich wpasuje się w wasze gusta. Muzyka również nie jest specjalna. Mysteriez posiada wiele nużących tematów muzycznych; efekty dźwiękowe mogą być mdłe i powtarzające się. Jako, że grają w pętli, prędzej czy później skusimy się na wyłączenie dźwięków.

Podsumowując, Mysteriez jest grą single player HO/Przygoda/Puzzle pochodzącą od dewelopera Wellgames i jest staromodną przygoda wskaż i kliknij. Grafika jest dobra, jeśli nie wspaniała, ale fabuła, dość mizerniuchna i muzyka pozostawiają wiele do życzenia. Powinniście wypróbować wersji próbnej, lub też jak wolicie pobrać płatną wersję pełną. To wyjątkowa gra, choć może nie być tak popularna wśród młodszych graczy, jest to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu!