Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mayan Prophecies: Ship of Spirits gra
3.5714285714286
7

Mayan Prophecies: Ship of Spirits

Zbadaj otwarte morze i odkryj niezwykłe sekrety z doskonałą grą HO zatytułowaną Mayan Prophecies: Ship of Spirits! Jako oficer straży przybrzeża będziesz musiał odwiedzić starożytny hiszpański galeon zagubiony w czasie i rozwiązać ciekawą sprawę. Zbadaj ogromny statek i dowiedz się wszystkiego o najważniejszych Majach, egzotycznych skarbach i znaczeniu morskich stworzeń! Pobierz Mayan Prophecies: Ship of Spirits całkowicie za darmo i wyrusz w podroż, której nigdy nie zapomnisz! Powodzenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Mayan Prophecies: Ship of Spirits. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

MAYAN PROPHECIES: SHIP OF SPIRITS ZRZUTY EKRANU

MAYAN PROPHECIES: SHIP OF SPIRITS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wszyscy wiemy, że statki widmo są częstym tematem gier HO, jednak sporo miejsca zostało by inni deweloperzy mogli rozwinąć ten wątek i uwiercie nam, że ta gra pochodząca od dewelopera EleFun Games zatytułowana Mayan Prophecies: Ship of Spirits jest najlepszym dowodem na potwierdzenie tej teorii. Gotów na wspaniałą przygodę z tą nietuzinkową grą HO? Jeśli tak, przeczytajcie resztę naszej recenzji i bawcie się dobrze!.. Read more

Mayan Prophecies: Ship of Spirits jest gra single player z gatunku ukryte obiekty o całkiem przyzwoitej fabule. Hisotir jest następująca: drużyna staży przybrzeżnej odnalazła kłusownika, jednak później statek rozbija się o coś, co przypomina opuszczony, hiszpański galeon, który ongiś zaginął i nigdy nie został odnaleziony. Łowca zwierząt zaginął, ty słyszysz płacz małego chłopca a po każdym pomieszczeniu rozrzucone są artefakty Majów. Opowieść jest zabawna, jeśli nie oryginalna i powoduje, że chce nam się grać.

Jeśli chodzi o sama grę,  Mayan Prophecies: Ship of Spirits jest świetnym przykładem tego, jak deweloper może tworzyć dobrą grę HO. Przyjazny interfejs, jest tez mapa służąca do szybkiego podróżowania. Są tez poziomy trudności do wyboru: łatwy, normalny i trudny…W opcjach możemy wybrać dźwięki i ustawienia video, kursor jest zwykły bądź też systemowy. Są tu osiągnięcia i odznaczenia. Będziemy mieli też dostęp do dziennika, gdzie znajduje się liosta zadań. System podpowiedzi pracuje świetnie, nie ma z nim najmniejszego problemu. Większość lokacji związania jest ze scenami HO, które aktywują się na samym początku i później w grze, ale ze znacznikami zadań na mapie nie trzeba będzie poświęcić wiele czasu na ganianine po różnych miejscach. Te sceny HO są interaktywne bo będziemy musieli znajdować przedmioty na liście tekstowej, te zaś by mogły zostać zebrane będą potrzebowały dodatkowych czynności z naszej strony. Jest tu mnóstwo łamigłówek i scen przerywnikowych, które podtrzymują całą akcję i zainteresowanie gracza. Podczas gdy większość łamigłówek jest dość standardowa i wiąże się z rozsupływanie węzłów, przemianą płytek lub układaniem puzzli, znajdziemy jednak łamigłówki bardziej oryginalne. Przykładowo, trzeba połączyć różne kolory magicznego proszku by stworzyć eliksir. Żadne z nich nie są najtrudniejsze, jednak niektóre są wyzywające co wymaga kilku chwil zadumy zanim znajdziemy rozwiązanie.

Kolejną cehca gry jest grafika i muzyka. Całość jest w większości ciemna i mroczna, ale także piękna i pełna kolorów w niektórych z posągów i artefaktów Majów. Jako, że w całej grze są podkłady głosowe i narracja, choć cierpią one z powodu braku emocji w wykonaniu co w całości nie jest najlepsza cecha Mayan Prophecies: Ship of Spirits ( gra głównej postaci jest najgorszym możliwym błędem).

Mayan Prophecies: Ship of Spirits jest jedną z kilku gier HO, których trzeba spróbować ze względu na wspaniałą grafikę i wykonanie wizualne, wciągającą, głęboka fabuła i historię, no i zabawną grę. Gra nie nudzi się, co możemy powiedzieć z czystym sercem, więc pobierzcie godzinną wersję demo lub tez zdecydujcie się na pobranie pełnej wersji i zyskajcie kilka godzin wyśmienitej zabawy!