Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Margrave: Klątwa Złamanego Serca. Edycja kolekcjonerska gra
4.0606060606061
33

Margrave: Klątwa Złamanego Serca. Edycja kolekcjonerska

Edwina Margrave powróciła do domku na wsi, w którym zginęli jej rodzice, aby porozmawiać z jedyną osobą, która może znać prawdę o tej tragedii — humorzastą panią domu, panną Thorn. Jednakże Edwina nie spodziewała się tak szokujących informacji. Zjednaj sobie poparcie duchów, aby rozwiązać zaskakujące zagadki i uniknąć gniewu szpetnej bestii podczas tej porywającej gry przygodowej! Nikt nie ucieknie przed klątwą Złamanego Serca!

MARGRAVE: KLĄTWA ZŁAMANEGO SERCA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MARGRAVE: KLĄTWA ZŁAMANEGO SERCA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA

MARGRAVE: KLĄTWA ZŁAMANEGO SERCA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Margrave: The Curse of the Severed Heart” stanowi już trzecią część z fantastycznych serii z ukrytymi przedmiotami, jakie zostały wydane przez Inertia Sofrware. Tym razem podążysz tu za pewną dziewczyną, która próbuje rozwikłać zagadkę dotyczącą nagłej śmierci jej rodziców z dodatkiem wystarczającej ilości duchów, strachów oraz przerażających dźwięków aby sprawić, że całość jest chwytliwa, ale nie przesadnie makabryczna... Read more

Tak samo jak i wiele innych, podobnych gier, “Margrave: The Curse of the Severed Heart” posiada tryb zwykły oraz mistrzowski, szkło powiększające, własny kursor, przeładowywujące się podpowiedzi oraz całą tonę ukrytych przedmiotów. Tła z ukrytymi przedmiotami są bardzo dobrze sporządzone i nie zostały zawalone zbyt dużą ilością absurdalnych rzeczy. Większość z poszukiwanych akcesorii nie jest trudna do odnalezienia, ale jak zawsze, znajdzie się tu także kilka mniejszych i drobniejszych wyjątków. Jedyna trudność, jaką możesz tutaj doświadczyć, będzie polegała na zbyt ciemnych sceneriach, które czasami są po prostu niewyraźne. Na całe szczęście podpowiedzi przeładowywują się co 30 sekund i sposób, jaki zakreślają one poszukiwany przedmiot okazuje się bardzo pomocny na tych ciemniejszych sceneriach. Jeżeli chodzi o mini gry, to nie są one niczym wyjątkowym, ale masz szansę ich przeskoczenia 30 sekund po uruchomieniu.

Mimo wszystko, gra ta na pewno zdoła skraść Twoje serce dzięki dosyć drobnym, ale niesamowicie sprytnym interaktywnym elementom.  Najlepszą rzeczą w “Margrave: The Curse of the Severed Heart” jest to, że z chwilą kliknięcia na małe dusze ptaków, wybuchają one przepięknym trelem. Tak, czasami nawet takie drobnostki, jak ptaki są w stanie Cię uszczęśliwić. Takie nikłe, nie mające na pierwszy rzut oka dużej wagi w grze rzeczy sprawiają, że zyskuje ona na atrakcyjności. Samo opracowanie graficzne jest także wspaniałe, chociaż czasami wydaje się zbyt mroczne. Jeżeli chodzi zaś o muzykę, to jest ona bardzo subtelna, przez co idealnie podtrzymuje tajemniczą atmosferę, w jaką owiana jest ta gra. Dzięki wysokiej jakości oraz podkładowi głosowemu, podążanie za tą opowieścią jest niesamowitą przyjemnością. Na pewno warto jest wypróbować tą grę!