Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition gra
3.6666666666667
15

Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition

Wyrusz na wspaniałą i zdumiewająca podróż w nowej, fantastycznej grze Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition ! Graj jako Edwina Margrave i wyrusz na misję by ocalić miasto przed niebezpieczeństwem. Musisz tchnąć życie w maszyny i nadzieję jedynemu ocalałemu z wielkiej wojny! To będzie przygoda wszech czasów, więc nie marnuj czasu i wyrusz już dziś! Pobierz Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition za darmo i podejmij wyzywanie!

MARGRAVE: THE BLACKSMITH'S DAUGHTER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MARGRAVE: THE BLACKSMITH'S DAUGHTER COLLECTOR'S EDITION

MARGRAVE: THE BLACKSMITH'S DAUGHTER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ostatnio, bardzo znany producent gier, znany pod nazwą Big Fish Games wprowadził na rynek ku zadowoleniu wielu fanów nowy rozdział słynnej serii gier Margrave, zatytułowany Margrave: The Blacksmith’s Daughter. Długo oczekiwany sequel proponuje graczom wspaniała przygodę z niezwykłymi postaciami, nieprzeciętna fabułą, która będzie w stanie zaspokoić potrzeby największych fanów gier ukryte przedmioty i łamigłówki!.. Read more

Mamy nadzieje, że jesteście gotowi na wyzwanie, ponieważ ten niezwykły mix łamigłówek, ukrytych obiektów i przygody stawia przed wami ciężkie i trudne mini-gry, które nie tylko was zabawią, ale utrzymają wasze zainteresowanie na długi czas, jeśli zdecydujecie się zagrać. Wciągająca fabuła Margrave: The Blacksmith’s Daughter jest taka: Edwina Margrave ma przed sobą ciężkie zadanie ocalenia swojego najlepszego przyjaciela i kompana Toma, który znalazł się w niebezpieczeństwie w tajemniczym, starym miasteczku Cyklopów, które pojawia się raz na trzy tysiące lat! Będzie musiała naprawić maszyny w mieście, pokonać wszystkie problemy i stawić czoła licznym wyzwaniom znajdując wyjście z niebezpiecznych sytuacji! Jednak bez twojej pomocy nie będzie w stanie zrobić niczego! Wszystko co musisz zrobić to pobrać bezpiecznie i szybko grę zatytułowaną Margrave: The Blacksmith’s Daughter a będziesz mógł cieszyć się fabułą i niezwykłymi zwrotami akcji, łamigłówkami i wyzwaniami!

To oczywiste, że Big Fish Games wykonało kawał dobrej roboty, bo gra została wymyślona i wykonana przez prawdziwych specjalistów! Przygoda single player składa się głównie z zadań jak znajdowanie ukrytych przedmiotów czy rozwiązywanie trudnych łamigłówek i innych zadań. Gracz może wybrać pomiędzy trybem casual i expert, co wzmoże nam poziom trudności. To dlatego wielką zaletą gry jest urozmaicenie poziomu trudności, co z pewnością przyciągnie wielu graczy nie zniechęcając doświadczonych fanów, którzy poszukują wyzwań przede wszystkim! Gra posiada system podpowiedzi, który bezpośrednio nie daje rozwiązań a gra przyniesie nam wiele przeszkód, którym będzie trzeba stawić czoła. W grze, miejsca zmieniamy dzięki mapie, jeśli jakaś lokacja wyda nam się nudna. Co więcej, jeśli pobierzecie grę zaskoczy was wspaniała grafika, która powołuje do życia stare miasto Cyklopów, szczegółowe pomieszczenia i inne miejsca, a wykonanie artystyczne jest tak dobre, że czasem będziecie chcieli po prostu na nie popatrzeć. Jest bardzo szczegółowe, kolorowe i kojące oczy. Dźwięki są równie dobre, jeśli nie jeszcze lepsze – podkład głosowy głównej postaci jest świetnie przygotowany a temat otwierający grę jest zabawny i przyciągający, podczas gdy muzyka okresowo się zmienia w zależności od sytuacji i łamigłówek. Głosy są w języku angielskim, z wymową brytyjską, co pasuje do postaci Edwiny i Toma.

Darmowa wersja gry pozwala na 60 minut wciągającej zabawy z łamigłówkami i ukrytymi przedmiotami, a jeśli się wam spodoba, można nabyć pełna wersję Margrave: The Blacksmith’s Daughter, która świetnie działa na Windows 98, Windows XP, Windows Vista lub twoim PC, jednak jest także wersja na MacOS.

Podsumowując, ta wspaniała gra pt. Margrave: The Blacksmith’s Daughter jest zdecydowanie grą HO/Puzzle?Przygoda, w którą zagrać musi każdy, ponieważ fabuła jest niezwykła, grafika fenomenalna a dźwięki i muzyka magiczne, co wysoko stawia poprzeczkę w tym przemyśle i w tej kategorii. Na koniec naszej recenzji, zapewniamy wszystkich, ze każdy świetnie spędzi czas z przygodami Edwiny Margrave zarówno w darmowej jak i pełnej wersji, na PC i Macach.