Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Maestro: Notes of Life Collector's Edition gra
3.8936170212766
47

Maestro: Notes of Life Collector's Edition

Studio ERS przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego dzieła zatytułowanego Maestro: Notes of Life! To niezwykły sequel popularnej serii Maestro, która z pewnością zachwyci was na długo. Spotkacie tu dwóch chłopców, z których jeden jest utalentowanym skrzypkiem, a drugi potrzebuje pomocy w odnalezieniu swojej porwanej siostry. Poza tym natkniecie się na tańczące i śpiewające szkielety i inne mistyczne postacie!

MAESTRO: NOTES OF LIFE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

MAESTRO: NOTES OF LIFE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wydaje się, że rozpoczęła się era „drugich części”. Producenci przestali zasypywać nas nowymi projektami w zamian za to zaczęli tworzyć coraz to nowe części powstałych już projektów, co tworzy czasem dość pokaźne serie gier... Read more

Niektórym wychodzi to całkiem nieźle, podczas gdy inni żerują na swojej dobrej reputacji i naszym przychylnym do nich stosunku. Więc co można powiedzieć o Maestro: Notes of Life, drugiej części malowniczej serii gier HO od ERS G-Studio?

Historia opowiada o młodym, szalonym geniuszu skrzypiec, którego zła muzyka rujnuje życie ludziom…brzmi dość posępnie, jednak wciąż intrygująco i świeżo. Pomimo oryginalnej fabuły, Maestro: Notes of Life dokładnie odzwierciedla tradycyjny styl gier z gatunku HO. Jeśli zatem szukacie czegoś nadzwyczajnego, ten tytuł może was lekko rozczarować.

Pomimo to, weterani gatunku z pewnością docenią podchwytliwe łamigłówki i sprytne mini-gry. Wszystkie zadania są możliwe do wykonania bez frustracji, co więcej, można je bez trudu ominąć. System podpowiedzi działa bez zarzutu. Szczerze mówiąc, podpowiedzi w zasadzie nie są potrzebne, bo wszystko jest dość jasne. Tylko raz może się wam przydać podpowiedź – w pierwszej scenie HO, jednak tylko po to by sprawdzić jak działają przedmioty interaktywne.

Ze strony wizualnej gra jest przepiękna i każdy szczegół jest wręcz perfekcyjnie wykonany. Patrząc na sceny HO widać gołym okiem ogrom pracy, którą wykonali programiści. Tytuł ten wymaga wspaniałego podkładu muzycznego. Z pewnością spodobają wam się nastrojowe nuty, odpowiednie dźwięki i miłe podkłady głosowe.

Podsumowując, Maestro: Notes of Life jest wspaniałą i niezwykłą grą. Wykonanie wizualne i muzyka są dopracowane, fabuła oryginalna a sama gra bardzo ekscytująca. Koniecznie trzeba spróbować. Miłej zabawy!