Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Maestro: Music from the Void Collector's Edition gra
4.0909090909091
11

Maestro: Music from the Void Collector's Edition

ERS Game Studios z przyjemnością przedstawiają fanom serii gier Maestro kolejna jej część! Maestro 3: Music from The Void jest wspaniałą przygodą, która przykuje twoją uwagę doskonałą opowieścią i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. W tej grze spotkasz profesjonalnego detektywa, który próbuje rozwikłać kolejną tajemnicza sprawę. Dołącz do głównego bohatera, zbadaj piękne lokacje, rozwiązuj liczne łamigłówki i graj w mini-gry.

MAESTRO: MUSIC FROM THE VOID COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

MAESTRO: MUSIC FROM THE VOID COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czego boisz się najbardziej podczas oglądania horroru? Czy to krew i ogień? Czy zabijanie, dźganie nożem lub może jakieś inne efekty specjalne? Dla większości z nas, to dźwięki i muzyka. W muzyce zawsze jest coś tajemniczego i mrocznego, jakby w każdej scenie czaiło się zło. Oczywiście, ten fakt jasny jest dla ERS G-Studio, ponieważ stworzyli wspaniałą grę zatytułowaną Maestro: Music from the Void. W zapowiedzi gry dało się usłyszeć właśnie taką mroczną, straszną muzykę a jeśli do tego chcielibyście poznać kilka sekretów i tajemnic a także odszukać kilka ukrytych przedmiotów, pobierzcie i zagrajcie w darmową wersję tej właśnie gry! Oczywiście, jeśli się wam spodoba zawsze możecie zakupić pełna, nielimitowaną jej wersję!.. Read more

ERS G-Studio zawsze tworzyło gry o oryginalnej fabule a ta nie jest wyjątkiem. Maestro: Music from the Void wprowadza opowieść wprost z Wiednia, gdzie zostajemy wysłani by zbadać sprawę zniknięcia dwóch utalentowanych muzyków. Jakby tego było mało w mieście grasują złe cienie, dziwne istoty, które atakują ludzi! Wszystko co wiemy, to, ze wszystko ma związek z muzyką: gdy dzieją się tajemnicze rzeczy zawsze towarzyszy im dziwna muzyka! Podejrzewamy więc duch wielkiego skrzypka, ale by mieć pewność, że to właśnie jest rozwiązanie naszej zagadki musimy zagrać! Jest tu także artefakt, który musimy pozyskać jeśli chcemy bronić się przed cieniami! Autentyczna atmosfera wiedeńska i oryginalna fabuła z pewnością was zainteresują!

Jeśli chodzi o samą grę, Maestro: Music from the Void jest doskonałym przykładem jak tworzy się grę. Po pierwsze, sceny Ho są wzbogacone elementami łamigłówek i mini-gier. Gdy zaczynamy grę, możemy wybrać pomiędzy trzema poziomami trudności Sama gra składa się z siedmiu rozdziałów i różnych bonusów jeśli zakupimy wydanie kolekcjonerskie. Sceny HO są intrygujące i ciekawe głównie dlatego, że nie są zrobione w zwyczajny sposób, z listą tekstową. Zamiast tego, mamy zarys przedmiotów lub coś w tym stylu, co sprawia, że gra jest o wiele bardziej wyzywająca. Mini-gry są bezpośrednio powiązane ze scenami HO i czasami wymagają ich ukończenia. Mini-gry zazwyczaj składają się na logiczne połączenia przedmiotów. Zaliczyć tu trzeba jeszcze łamigłówki, których jest tu dość dużo, niektóre dla początkujących, niektóre dla bardziej wciętych w temat graczy. Niektóre pomocne rzeczy w grze to podpowiedzi i możliwość ominięcia niektórych łamigłówek, tak na wypadek gdyby zdarzyło nam się utknąć. Oczywiście, zawsze możemy skonsultować się z dziennikiem. Mamy tu także wiele przedmiotów do zebrania.

W końcu, dochodzimy do szaty graficznej i strony muzycznej w Maestro: Music from the Void. Prawdę mówiąc, grafika jest wspaniała, ale jest mniej więcej taka sama jak w innych grach tej serii. Wykonanie jest bardzo dobre i mamy wiele oryginalnych scen z Wiednia. Główny nacisk został położony na stronę muzyczną i wierzcie nam, muzyka z pewnością się wam spodoba! Mamy tu kilka różnych kawałków przeznaczonych do odpowiednich miejsc w grze. Efekty dźwiękowe są bardzo dobre i nie denerwują, więc nie ma potrzeby wyłączania ich!

Podsumowując, Maestro: Music from the Void jest wspaniałą gra HO z elementami przygody i łamigłówek w połączeniu z mini-grami. Urocza grafika i fenomenalna muzyka umieszcza grę wysoko pośród innerwacjach gier. Milej zabawy!