Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Laura Jones and the Secret Legacy of Nikola Tesla gra
4.1818181818182
22

Laura Jones and the Secret Legacy of Nikola Tesla

W tej pełnej wyzwań grze ukrytych przedmiotów będziesz miał szansę odkryć sekret Nikola Tesli, wielkiego wynalazcy i inżyniera z Austrii. Główna bohaterka, Laura Jones i jej babcia otrzymują dziwną przesyłkę pełną dokumentów naukowca. Rozwiąż wszystkie zagadki pozostawione przez Teslę i odszukaj jego największy wynalazek. Ale pamiętaj! Nie jesteś jedyną osobą, która chce wejść w posiadania tajemniczej maszyny! Musisz zrobić wszystko, aby być pierwszym!

LAURA JONES AND THE SECRET LEGACY OF NIKOLA TESLA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LAURA JONES AND THE SECRET LEGACY OF NIKOLA TESLA

LAURA JONES AND THE SECRET LEGACY OF NIKOLA TESLA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nevosoft prezentuje fajny sequel gry “Laura Jones and the Gates of Good and Evil”. “Laura Jones and the Secret Legacy of Nikola Tesla” to połączenie poszukiwania ukrytych przedmiotów z rozmaitymi łamigłówkami i mini-grami. Grając jako Laura, musisz odnaleźć wielki wynalazek - maszynę, która wytwarza czystą energię alternatywną do ropy. Tesla pozostawił Ci przesyłkę pełną wskazówek, które doprowadzą Cię w różne miejsca... Read more

Gra oferuje 14 poziomów poszukiwań ukrytych przedmiotów (według listy i według kształtów) oraz wciągające łamigłówki, takie jak odnajdywanie różnic itd. Jeśli chodzi o mini-gry, to są nowatorskie i dobrze wplecione w fabułę, jak na przykład chwytanie kurczaków, które uciekły z klatek czy zbieranie medykamentów, aby wyleczyć skaleczony palec i inne. Prócz tego możesz ponownie uruchomić mini-gry z głównego menu.

Grafika jest ładna i szczegółowa, choć wciąż niektóre przedmioty są niewyraźne i trudno je zauważyć na ekranie. W związku z tym czasami musieliśmy klikać na oślep i czasami nam się to udawało. Długość gry jest odpowiednia dla tego gatunku, a fabuła wciągająca. “The Secret Legacy” to dobra gra przygodowa, bez dłużyzn i udziwnień, więc miłośnicy poszukiwania ukrytych przedmiotów powinni ją docenić!