Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jet Set Go gra
3.8666666666667
150

Jet Set Go

Gatunek: Na czas

Mamy ogromną przyjemność zaprezentowania Ci najnowszej gry z kategorii Ekonomiczno- Strategicznej! Tym razem, podczas grania w "Jet Set Go" przyjdzie Ci prowadzenie własnej agencji podróży lotniczych. Uraduj swoich klientów i pozwól im na wybicie się na wyżyny swojego życia! Pokaż im malownicze lokacje różnych zakątków świata i nie zapomnij przy tym o obsłudze na najwyższym poziomie! Pobierz "Jet Set Go" całkowcie za darmo i połącz interesy z przyjemnością!

JET SET GO ZRZUTY EKRANU

JET SET GO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nowy Jork, Wielki Kanion, Kongo oraz inne egzotyczne miejsca są bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. “Dlaczego by tak nie pomóc im na trasie?” pomyślała April, będąca główną bohaterką opisywanej przez nas gry i postanowiła otworzyć swoją własną agencję podróży. Tak właśnie rozpoczyna się nowa, zabawna gra ekonimiczno- strategiczna, pt. “Jet Set Go”, wydana przez Big Fish Games... Read more

Szczerze powiedziawszy, produkcja ta nie należy do najwyśmienitszych wydań z tego gatunku, ale wciąż stanowi dobre dodanie do kolekcji gier wszystkich fanów rozgrywki ekonomiczno- strategicznej. Po pierwsze, “Jet Set Go” zostało bardzo dobrze skonstruowane, posiada płynny tok grania oraz pozbawione jest jakichkolwiek irytujących błędów. Jeżeli jesteś fanem “Sally’s Salon”, to z pewnością przekonasz się, że większość mini gier została przeniesiona tutaj. Coprawda można czasem odnieść wrażenie, że są one dosyć do siebie podobne, niemniej jednak stanowią sobą dobrej jakości wyzwanie.

W każdym bądź razie jesteśmy zadowoleni z tej produkcji ekonomiczno- strategicznej, która oferuje nam całą masę interesujących rzeczy oraz zadań. Opracowanie graficzne oraz tło muzyczne zostały wspaniale skonstruowane i idealnie pasują do tego typu gry. Niestety znajdziesz tutaj jedynie trzy miejsca, w których będziesz mógł wybudować swoje agencje. Najbardziej doświadczeni z graczy będą w stanie ukończyć “Jet Set Go” w ciągu jedynie kilku godzin.

Pomysłowośc oraz cała struktura tej produkcji są unikatowe oraz bardzo orginalne. Bardzo podoba nam się dodatek do sekcji podróży, która złożona jest w większości z mini gier. Zatem jeżeli nie masz nic przeciwko znacznemu podobieństwu pomiędzy tą grą a popularną “Sally’s Salon”, to z pewnością przeżyjesz fantastyczną frajdę podczas grania w “Jet Set Go”. Wypróbuj ją już teraz!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 459 MB