Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Intrigue Inc: Raven's Flight gra
4.4285714285714
7

Intrigue Inc: Raven's Flight

Możesz powiększyć swoją kolekcję gier hidden object dodając tą niesamowicie wciągającą grę Intrigue Inc: Raven's Flight. Kto by przypuszczał, że sławny tajny agent może okazać się oszustem! Kiedy prawda wychodzi na jaw, on znika! Teraz to ty masz pomóc agencji dochodzeniowej Intrigue Inc. znaleźć i złapać przestępce! Lubisz przygody i ryzyko? Nie wahaj się zatem i pobierz Intrigue Inc: Raven's Flight by stać się utalentowanym detektywem!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Intrigue Inc: Raven's Flight. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

INTRIGUE INC: RAVEN'S FLIGHT ZRZUTY EKRANU

INTRIGUE INC: RAVEN'S FLIGHT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli masz ochotę na komiczną i zabawną grę Intrigue Inc: Raven’s Flight, nowa przygodowa gra od Big Fish Games jest zrobiona specjalnie dla ciebie. Dzięki swojej głupkowatej fabule i poniektórych zabawnych zdarzeniach, gra ta przypomina nam sławne filmy Austin Powers. To porównanie zdaje się być najlepszym opisem tej gry, czy tak? Według wprowadzenia, powinieneś ogołocić złego pośrednika i odnosić artefakty na ich miejsce. Mamy tu do czynienia z mieszaniną standardowych scen ukrytych obiektów z toną interaktywnych przedmiotów. Za pomocą lupy poszukujesz różnych przedmiotów i starasz się okrywać tajemnice. Sceny z ukrytymi obiektami są bardzo żywe, jednak nie są zbyt skomplikowane jako, że kursor sam się zmienia gdy jest potrzeba wykonania jakiegoś zadania. Mini-gry też nie grzeszą wysokim poziomem trudności, jednakże tu czy tam trzeba wykorzystać podpowiedź. Na szczęście system podpowiedzi jest całkiem przyzwoity i podpowiedź ładuje się już w kilka sekund. W grze Intrigue Inc: Raven’s Flight szata graficzna jest przejrzysta i jasna; ukryte obiekty niekiedy są zbyt małe, choć jest to dość wyzywające. Niektóre łamigłówki są zdecydowanie za bardzo oczywiste a byłyby bardziej przyciągające będąc trudniejsze i bardziej wyszukane z lepsza grafiką. Nie ma tu zbyt dużo do czytania a także brak podkład głosowego. Podkład muzyczny jest przeciętny ale nie denerwujący... Read more

Podsumowując, Intrigue Inc: Raven’s Flight jest niezłym plonem, jednak wydaje się nam, że jeszcze poniekąd niedojrzałym. Jednak każdy sposób jest dobry by wspomagać was w czekaniu na jakiś wielki projekt gry z serii ukryte obiekty.