Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Inspektor Magnusson: Morderstwo na Tytaniku gra
2.6333333333333
120

Inspektor Magnusson: Morderstwo na Tytaniku

Pomóż słynnemu szwedzkiemu profesorowi rozwiązać sprawę zbrodni, która miała miejsce tragicznej nocy na pokładzie Titanika w nowej, ekscytującej grze HO pt. Inspector Magnusson: Murder on the Titanic! Ciało pracownika o imieniu Charles Taylor znaleziono w głębi maszynowni, jednak jak się okazuje to nie była jedyna zbrodnia. Zbadaj wszystkie pomieszczenia w poszukiwaniu wskazówek I rozwiązuj niezwykłe, fascynujące łamigłówki! Pobierz już teraz Inspector Magnusson: Murder on the Titanic całkowicie za darmo I znajdź wszystkie dowody!

INSPEKTOR MAGNUSSON: MORDERSTWO NA TYTANIKU ZRZUTY EKRANU

INSPEKTOR MAGNUSSON: MORDERSTWO NA TYTANIKU RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jaki jest najbardziej popularny temat w dzisiejszej prasie, telewizji, magazynach i grach casual? To naturalnie Titanic. Setna rocznica zatonięcie tego słynnego liniowca przykuwa wielką uwagę. Wynik tej gorączki możemy zauważyć w nowej grze HO pt. Inspector Magnusson: Murder on the Titanic... Read more

Tym razem, będziesz musiał przytrząsnąć każdy kawałek tego wielkiego statku i postarać się rozwikłać tajemnicę morderstwa Charlesa Taylora. Jeśli ci się uda będziesz miał możliwość zmienienia przeznaczenia Titanica. Jako, że fabuła jest raczej rozbudowana, gra przeładowana jest dialogami, które nie zawsze są ciekawe. Jest tu także mnóstwo chodzenia w tą i z powrotem, jednak nie jest to takie złe.

Nawet jeśli fabuła Inspector Magnusson: Murder on the Titanic potrafi zmęczyć, równoważą to wspaniałe łamigłówki. Niestety, większość zadań jest przeznaczona głównie dla nowicjuszy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę HO. Doświadczeni gracze będą zawiedzeni prymitywnymi mini-grami i licznymi łamigłówkami.

Dzięki przejrzystej i świeżej grafice, sceny z ukrytymi przedmiotami nie są trudne. Gdyby programiści włożyli nieco więcej pracy w kolorystykę i oświetlenie, sceny byłyby bardziej wyzywające. Muzyka i dźwięki są może zbyt straszne, jednak przyjemne i miłe.

Podsumowując, nie ma potrzeby by zbytnio krytykować Inspector Magnusson: Murder on the Titanic, jako, że nowi użytkownicy będą nią na pewno zachwyceni. Dobra szata graficzna i podstawowe łamigłówki – czego więcej im trzeba?