Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
iCarly: iDream in Toon gra
3.4271844660194
103

iCarly: iDream in Toon

Fascynacja kreskówkami może przeobrazić się w niesamowitą i niezapominalną przygodę. Możesz się o tym przekonać w najnowszej grze z ukrytymi przedmiotami pt. "iCarly: iDream in Toon"! Carly, Sam oraz Fredie, którzy są głównymi bohaterami w tej produkcji, popadli w totalną panikę! Znaleźli się oni bowiem w animowanym świecie i tym razem to wcale nie jest snem! W jaki sposób mogą oni powrócić do normalnej rzeczywistości? Kto za tym stoji? Pomóż chłopcom w powróceniu do świata ludzi! Pobierz "iCarly: iDream in Toon" już teraz całkowicie za darmo i rozetrzyj granicę pomiędzy światem kreskówek i rzeczywistością!


ICARLY: IDREAM IN TOON ZRZUTY EKRANU

ICARLY: IDREAM IN TOON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wszyscy dobrze zdajemy sobię sprawę, że złożoność stanowi ducha rozumu, a zwięzłość wypowiedzi- prawdziwy talent. Zdolność skupienia swoich myśli jest niesamowicie ważna dla wszystkich pisarzy, ale już nie aż tak bardzo dla grających. Streszczona rozgrywka ma raczej mizerne szanse, aby wygrać sobą serca większości graczy. .. Read more

“iCarly: iDream in Toon” jest najkrótszą grą z ukrytymi przedmiotami, jaka została wydana przez Nickelodeon. Jej fabuła jest tak ekstremalnie wkurzająca, że musieliśmy przeskoczyć każdy znajdujący się w niej przerywnik. W rezultacie musieliśmy poświęcić kilkanaście minut na domyślenie się, co należy w niej robić i czego szukać. Z powodu przeskakiwania wszystkich scen przedstawiających konwersacje, rozgrywka zaczęła stawać się coraz to bardziej krótka. Większość scenerii z ukrytymi przedmiotami jest wręcz idiotycznie łatwa, podczas gdy kilka z ich jest dosyć niewyraźna, a na innych zaś niemożliwa do rozróżnienia i wyłapania bez użycia lupy.

Głos postaci, jakie znajdują się w “iCarly: iDream in Toon” jest tak drażniący, że nie byliśmy w stanie sprostać przysłuchiwaniu się do niego. Jeżeli chodzi o rockowy podkład muzyczny, to jest on tak frustrujący i głośny, że byliśmy zmuszeni go wyłączyć w celu uartowania się od gwarantowanej migreny. Znajdujące się tutaj mini gry stanowią jednak największy minus całej rozgrywki. Nie są one ani trochę innowacyjne i nie stanowią sobą żadnego rodzaju wyzwania. Brak przycisku do przeskoczenia zadań sprawia, że wszystko staje o wiele bardziej irytujące. Znajdziesz tutaj limitowaną liczbę podpowiedzi, którą będziesz mógł powiększyć, jeżeli uda Ci się odnaleźć pewne określone symbole. Gra “iCarly: iDream in Toon” została stworzona raczej z myślą o najmłodszych graczach. Mimo tego, została ona zareklamowana jako pełnowymiarowa produkcja z ukrytymi przedmiotami. Prawda prawdą, to wydanie nie posiada ani jednego elementu, który mógłby poprzeć to stwierdzenie.