Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Island gra
2
6

Hidden Island

Podróżując po świecie swoim jachtem, główny bohater gry niespodziewanie odkrywa nieznaną wyspę, której nie ma na mapie. Po wyjściu na brzeg okazuje się, że zostaje on uwięziony na wyspie. Pomóż naszemu bohaterowi rozwiązać tajemnicę starożytnych zaklęć w tej ekscytującej grze typu "match-3" "Hidden Island". Magiczny dysk wskaże Ci drogę do domu!

HIDDEN ISLAND ZRZUTY EKRANU

HIDDEN ISLAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “Hidden Island” została wyprodukowana przez firmę BigFishGames. Jest to zabawa w łączenie trzech elementów, ale sama gra jest raczej niezwykła. Na środku pola gry znajduje się kilka koncentrycznych kół, składających się z różnokolorowych segmentów. Musisz dopasować trzy lub więcej segmentów tego samego koloru... Read more

Możliwa jest gra w kilku trybach: Action, Adventure i Endless. Główny tryb “Hidden Island” to Adventure - przygodowy. Opowiedziana jest tutaj historia człowieka, który podczas żeglugi natknął się na nieznaną, zaklętą wyspę. Teraz, aby zdjąć czar, nasz bohater musi zebrać 40 niezwykłych artefaktów.

Gra jest bardzo dobrze wykonana pod względem technicznym. Grafika jest barwna i szczegółowa; efekty specjalne naprawdę robią wrażenie. Melodie towarzyszące grze wpadają w ucho, więc nie zdziw się, jeśli odkryjesz, że nudzisz którąś z nich po graniu w “Hidden Island”.

Jest tylko jeden spory problem: w grze brak urozmaicenia. Po kilku poziomach staje się ona zupełnie nudna. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego z gatunku “match 3” to możesz spróbować w nią zagrać, ale nie spodziewaj się zbyt wiele. Mamy tylko nadzieję, że za niedługo wszystkie świetne pomysły wykorzystane w grze “Hidden Island” znajdą zastosowanie w jakimś innym, bardziej rozrywkowym projekcie.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 19 MB