PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Hidden Expedition: Amazon

W grze Hidden Expedition: Amazon odkrywasz zniszczoną mapę, która wskazuje lokalizację legendarnej Świątyni Beetle w głębi Lasów Deszczowych Amazonii. Mapa jest twoją jedyną wskazówką, w miarę jak przeszukujesz kolejne miasta, świątynie i ruiny, odkrywając sekrety antycznej, lecz bardzo rozwiniętej cywilizacji. To największa do tej pory przygoda grupy Hidden Expedition, a odnalezienie Świątyni Beetle to dopiero początek! Dotrzyj do największych tajemnic Amazonii z jeszcze większą liczbą scenerii, łamigłówek i przygód! Powodzenia i udanej podróży!

Title - Hidden Expedition: Amazon Game Download for PC and Mac Description - Greet Hidden Expedition: Amazon, a Ukrytymi Przedmiotami game presented by Big Fish Games. W grze Hidden Expedition: Amazon odkrywasz zniszczoną mapę, która wskazuje lokalizację legendarnej Świątyni Beetle w głębi...
Hidden Expedition: Amazon gra
3.3529411764706
51

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Hidden Expedition: Amazon. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

HIDDEN EXPEDITION: AMAZON ZRZUTY EKRANU

KOMENTARZE DLA HIDDEN EXPEDITION: AMAZON