Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Expedition 5: The Uncharted Islands gra
4.15
20

Hidden Expedition 5: The Uncharted Islands

Czy kiedykolwiek słyszałeś o trójkącie bermudzkim? Oczywiście, musiałeś słyszeć o tych wszystkich zaginionych łodziach, samolotach i ludziach w tych przeklętym regionie. Co powiesz na zwiedzenie tego miejsca razem z Hidden Expedition 5: The Uncharted Islands? Lepiej raz zobaczyć samemu niż 100 razy słyszeć, czyż nie? Gotowy na podróż w to miejsce, z którego nigdy nikt nie powrócił i spotkanie z okrutnymi piratami? Rozpocznij niewiarygodna podróż po wyspach w poszukiwaniu niezwykle ciekawych tajemnic w tej nowej, darmowej grze pt. Hidden Expedition 5: The Uncharted Islands.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Hidden Expedition 5: The Uncharted Islands. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

HIDDEN EXPEDITION 5: THE UNCHARTED ISLANDS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HIDDEN EXPEDITION 5: THE UNCHARTED ISLANDS

HIDDEN EXPEDITION 5: THE UNCHARTED ISLANDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Z przyjemnością ogłaszamy, że sequel do serii Hidden Expedition pt. 5: Uncharted już się ukazał więc jeśli byłeś fanem poprzedniej części z pewnością będziesz zadowolony! Deweloperz Floodlight Games postarali się by gra była wyjątkowa. Jest to bez wątpienia najlepsza gra serii (numer 5) z najmocniejszą fabułą... Read more

Historia zaczyna się gdy budzisz się po przerażającym wypadku szybowca, który kończy trójkąt diabła. Jakość gry ujawnia się na każdym poziomie: złożoności scen HO, zatrważającej składności łamigłówek, wspaniałej scenerii, wspaniałej muzyki, najwspanialszej i intrygującej a także zabawnej fabuły i postaci. Muzyka idealnie dopasowana do atmosfery. Nie znajdziesz tu podkładów głosowych do dialogów jednaj są do scen przerywający, co zawsze doceniamy.

Gra jest innowacyjna, mini-gry są połączaniem standardowych przesuwnych, połączeń rur itp. z całkiem nowymi i oryginalnymi. Jeśli chodzi o sceny HO, jest ich bardzo dużo i wszystkie są inne, twórcze i zabawne.

Dla wszystkich fanów HO gra Hidden 5: Uncharted z pewnością będzie w sam raz! Polecamy!