Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hello Venice gra
4.1379310344828
29

Hello Venice

Witamy w Hello Venice – nowej, zabawnej grze match-3, który oferuje ci wspaniałą i niezwykłą możliwość przywrócenia zniszczonemu ogrodowi jego poprzedniego piękna! Dołącz do rodzeństwa – Addy i Cira i pomóż im wykonać ta trudna pracę. Ich dziadek – Sacrobosco Grimani posiadał ten ogród, jednak z czasem ogród podupadł i został bardzo zaniedbany. Ciesz oczy kolorową grafiką i zdumiewającą muzyką i mijaj kolejne, wyzywające poziomy! Hello Venice jest już dostępna, więc nie trać czasu i pobierz grę już teraz, całkowicie za darmo!Miłej zabawy!

HELLO VENICE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HELLO VENICE

HELLO VENICE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli nie przeszkadzają ci plagiaty, Hello Venice, nowa gra match-3 od Seppia Interactive może sprawić ci wiele radości. Gotowy by przywrócić poprzedni blask zaniedbanego ogrodu? Jeśli tak, zarób tyle monet ile potrafisz by upiększyć to miejsce... Read more

Podobna do 4Elements, Hello Venice jest świetnym rozwiązaniem na deszczowe dni gdy nie mamy ochoty na szukanie czegoś innego i nadwyrężanie umysłu. Ta nowa gra match-3 oferuje ci czystą porcję zabawy, choć zadania na czas nie przynoszą zbyt wile wyzwań. Wszystkie 75 poziomów stanowi szok dla oczu, choć całkiem przyjemny. Miłe jest to, że zamiana i łączenie w ciągi nie są tu główną czynnością: pomiędzy poziomami możesz zrobić sobie przerwę i zagrać w mini-gry.

Szczerze powiedziawszy, Hello Venice stanowi dokładnie to, czego fani tego gatunku zazwyczaj poszukują: relaksująca gra, ciekawa fabuła i urocza grafika. Wszystko to możesz znaleźć w tej pięknej grze.

Niestety, jest tu zdecydowanie za dużo czytania gdyż brak jest podkładu głosowego. Jednakże, wykonanie wizualne jest doskonałe i szczycące się żywą kolorystyką. Widok kafelek jest bardzo dobry podczas gdy tło i sceneria są niezwykle malownicze. Ku naszemu zdziwieniu muzyka nie jest denerwująca a raczej całkiem przyjemna dla uszu.

Podsumowując, Hello Venice jest świetną odskocznią dla pracowników biurowych, którzy cały dzień spędzają przed ekranem komputera. Jej prosta gra i wspaniała grafika pozwoli uniknąć stresu w codziennym życiu i zapomnieć o monotonii i rutynie, przynajmniej przez chwilę. Miłej zabawy!