Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Around the World in 80 Days: The Challenge gra
4.1
30

Around the World in 80 Days: The Challenge

Czy wierzysz, że jest to możliwe, aby to na całym świecie w 80 dni? Phileas Fogg i jego niezawodny sługa Jean Passepartout nie tylko wierzyć w to, ale okażą wszystkim, że jest to możliwe. W nowej grze zabawne przygody Around the World in 80 Days: The Challenge, pomoc tych dwóch odważnych panów wygrać zakład. Różne kraje, zapierające dech w piersiach scen i ambitne zadania czekać na Ciebie w nowej grze darmo Around the World in 80 Days: The Challenge. Życzymy dobrej zabawy z tą niesamowitą grę Hidden Object teraz!

AROUND THE WORLD IN 80 DAYS: THE CHALLENGE ZRZUTY EKRANU

AROUND THE WORLD IN 80 DAYS: THE CHALLENGE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli jesteś fanem Secrets of the Vatican: the Holy Lance, Secrets of the Vatican and Hollywood, It’s All About Masks lub Nora Roberts Vision in White polecamy nową grę z gatunku HO. Przygodowa fabuła oparta na znanym opowiadaniu, ponad 80 poziomów, zniewalająca pełnoekranowa grafika, bonusowa tapeta i mnóstwo innych niespodzianek czeka na ciebie w grze Around the World in 80 Days: The Challenge!.. Read more

W tej kolorowej grze zainspirowanej klasycznym opowiadaniem Juliusza Verne’a wyruszysz w podróż dookoła świata grupując kawałki gry w pasujące grupy trzech lub więcej przedmiotów, przemierzysz cztery kontynenty w spektakularnej przygodzie na lądzie, morzu i w powietrzu! W 80 dni dookoła świata jest pierwszoklasową podróżą! Gra z pewnością wyda się wam wciągająca i oryginalna.

Around the World in 80 Days: The Challenge będzie prawdopodobnie najbardziej wyzywającą grą w jaką grałeś i jedna z bardziej zabawnych.

Piękny, cudowny i interesujący temat, świetna fabuła…Czego więcej można chcieć! Grafika jest wspaniała, podkład muzyczny także jest przyjemny. Przez cały czas historia jest przekazywana przez dziennik schowany w twojej torbie podróżnej. Sama historia jest łatwa do zrozumienia i nietresująca. Podczas twojej podróży spotykasz wiele ciekawych miejsc i widoków. Na końcu każdego poziomu musisz odkryć znaczek pocztowy danego miejsca. Gra jest zabawna, relaksująca ale nie nudna. Grać w Around the World in 80 Days: The Challenge to czysta przyjemność. Nie pożałujesz!