Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition gra
3.75
52

Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition

Tytuł najnowszego projektu od Gogii Games wydaje się mówić sam za siebie, nie sądzisz? Znajdź odwagę aby przekroczyć granicę pomiędzy dwoma światami! "Haunted Past: Realm of Ghosts" jest grą z ukrytymi przedmiotami, która posiada dosyć skomplikowaną fabułę. Kręci się ona wokół nienamacalnego kontaktu pomiędzy Sarą i jej zmarłą przyjaciółką- Emily. Emily umarła trzydzieści lat temu wypadając przez okno poddasza. Tajemnica, jaką owiana jest jej śmierć nie została dotychczas rozwikłana i to właśnie Sara zamierza ją odkryć. Przyjaźń pomiędzy tymi dwoma kobietami była tak silna, że Emily zaczyna komunikować się z Sarą aby jej pomóc w wyjawianiu prawdy! "Haunted Past: Realm of Ghosts" zawiera w sobie miksturę mistycznych i niesamowicie wciągających wydarzeń, które na pewno nie pozostawią Cię obojętnym!

HAUNTED PAST: REALM OF GHOSTS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HAUNTED PAST: REALM OF GHOSTS COLLECTOR'S EDITION

HAUNTED PAST: REALM OF GHOSTS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gogii Games zademonstruje swoje poświęcenie tematowi duchów prezentując nam swoja nową grę z gatunku HO zatytułowaną Haunted Past: Realm of Ghosts. Fabuła gry jest dość powszechna, jednak nie każdy programista potrafi ją dobrze przedstawić. Jak będzie tym razem?.. Read more

W grze Haunted Past: Realm of Ghosts wcielisz się rolę młodej i pięknej dziewczyny o imieniu Sara i pomóc jej zdjąć klątwę rzucona na jej rodzinna posiadłość. Cała opowieść kręci się wokół duchów, z założeniem przestraszenia graczy. Jednak prawidłowe rozwiązanie łamigłówek i mini-gier broni nas przed złymi mocami. Ogólnie, zadania nie są zbyt oryginalne jednak można je dostosować: można grać w trybie łatwiejszym, później w trudniejszym.

Gwoździem programu w grze Haunted Past: Realm of Ghosts jest szata graficzna. Za strony wizualne gra przedstawiona jest bardzo dobrze – wędrujesz dniem i nocą, sceny przedstawione są zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz. Niektóre sceny pokryte są kurzem i różnymi śmieciami, inne – pełne są dzieł sztuki. Tak wielu lokacji nie widzieliśmy już dawno. Pomimo przerażającej atmosfery, gra jest w stanie przykuć uwagę gracza i pochłonąć go bez reszty. Podkład muzyczny jest dobry, jednak nie nadzwyczajny. Mechanika gry jest niezła, lecz czasem brak instrukcji powoduje zamęt i nie wiadomo co robić i gdzie się udać.

Podsumowując, Haunted Past: Realm of Ghosts jest dobrym przykładem nawiedzonej gry. Jeśli nie znudziły was jeszcze te mroczne tytuły, dajcie szansę Haunted Past: Realm of Ghosts.