Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Haunted Legends: The Queen of Spades gra
3.7727272727273
66

Haunted Legends: The Queen of Spades

Wielu z nas marzy o mitycznym bogactwie, nieprawdaż? Pozwól nam zatem opowiedzieć Ci interesującą historię- Haunted Legends: The Queen of Spades, stworzoną przez ERS G- Studio- o pewnej hrabinie, której także marzył się wielki dostatek. Owe marzenie stało się jej życiową obsesją i raz stwierdziła, że wszystko powinno się ustatkować po wojnie. W celu spełnienia swojej zachcianki skontaktowała się ona z pewnym cwanym iluzjonistą, któremu kazała wyczarować karty do gry, które nigdy by nie przegrały. Pomogły jej one zebrać niesamowitą fortunę i stać się najbogatszą kobietą w mieście. Niemniej jednak szczęście owej hrabiny zostało postawione pod znakiem zapytania oraz mnogie plotki rozeszły się po całej mieścinie. Czy dobiegnie to wszystko szczęśliwego końca, czy...

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Haunted Legends: The Queen of Spades. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

HAUNTED LEGENDS: THE QUEEN OF SPADES ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HAUNTED LEGENDS: THE QUEEN OF SPADES

HAUNTED LEGENDS: THE QUEEN OF SPADES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, na rynku gier z Ukrytymi Przedmiotami została wydana cała masa gier o mrocznej i ponurej tematyce. Niestety większość z nich nie wywarła na nas zbyt dobrego wrażenia. Mimo tego “Haunted Legends: The Queen of Spades”, która została wydana przez ERS G-Studio zdołała zafascynować nas swoją absolutnie idealną rozgrywką... Read more

Nie oznacza to wcale, że wszystkie pozostałe gry są mniej interesujące, ale my zawsze oczekujemy ze zniecierpliwieniem na coś jeszcze mroczniejszego i zdziwaczałego. Tym razem producenci przerośli wszystkie nasze oczekiwania. Jako rezultat, powstała “Haunted Legends: The Queen of Spades”, która stanowi prawdziwą perełkę, jaka powinna gościć w kolekcji każdego fana gier z ukrytymi przedmiotami. Mimo, że prezentowana tutaj fabuła może wydawać się z leksza stereotypowa, to sama rozgrywka jest niesamowicie ambitna i zabawna. Streszczając wszystko, Twoje zadanie polega na poruszaniu się w świecie przedstawianym przez tą grę i odnajdywaniu ukrytych przedmiotów po swojej drodze. Dostajesz tutaj nielimitowane podpowiedzi i czas rozgrywki, ale mimo tego cały proces poszukiwania stanowi sobą bardzo przyjemne wyzwanie.

Pomimo tego, że wszystkie obiekty znajdujące się w “Haunted Legends: The Queen of Spades” są bardzo wyraziste i klarowne, wciąż bardzo miło jest polować na pożądane przedmioty i rozkoszować się obecną tutaj idealną grafiką. Jeżeli chodzi o puzzle oraz mini gry, to nie są one wcale aż takie trudne, a nawet jeśli okażą się sprawiać Ci jakiekolwiek problemy, będziesz mógł je ominąć za pomocą klawisza przeskoczenia. W zagadkach z inwentarza, korzystanie ze znajdujących się tam przedmiotów jest w głównej mierze intuicyjne i z reguły możesz sam odgadnąć które przedmiot powinieneś wybrać i użyć.

Podczas gdy tło muzyczne może wydawać się dosyć znajome wszystkim fanom gier wydanych przez ERS G-Studio, opracowanie graficzne jest po prostu perfekcyjne. Przepiękne krajobrazy, wyszukany dobór kolorów oraz szczegółowość sprawiają, że każda minuta spędzona na graniu będzie niepowtarzalna. Nadszedł czas nas przeżycie ogromu zabawy!