Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Enigmatis: Duchy Maple Creek. Edycja kolekcjonerska gra
4.2571428571429
35

Enigmatis: Duchy Maple Creek. Edycja kolekcjonerska

Z pewnością zapamiętacie obraz jesieni z nowej gry z gatunku HO pt. Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek Collector's Edition z powodu pewnych tajemniczych zdarzeń. Starożytne zło budzi się ze snu i obejmuje spokojna krainę Vermont. Kto sprowadził cię do Maple Creek? Dlaczego nic o sobie nie pamiętasz? Musisz się tego dowiedzieć w nowej opowieści detektywistycznej Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek Collector's Edition. Pobierz tą zniewalającą grę przygodową całkowicie za darmo.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

ENIGMATIS: DUCHY MAPLE CREEK. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

ENIGMATIS: DUCHY MAPLE CREEK. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Z przyjemnością przedstawiamy Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek Collector’s Edition! To nowa gra z gatunku ukryte obiekty od Big Fish Games. Od samego początku daje o sobie znać ujmująca fabuła. Tym razem przeniesiesz się do małego, opuszczonego miasteczka Vermont by odnaleźć zaginioną dziewczynę. Miałeś wypadek i pozostało ci niewiele wspomnień o tym skąd się tu wziąłeś. Teraz jednak masz mnóstwo czasu na przetrząśnięcie wszystkiego i dotarcia do sedna tajemnicy!.. Read more

Intro jest świetnie zrobione a menu otwierające idealnie oddaje atmosferę miejsca gry. Menu Opcje umiejscowione z prawej strony posiada efekty dźwiękowe (sound FX), możliwość zmiany muzyki, wybór kursora, wybór typu ekranu i ewentualnie dwa tryby gry. Wygląda na dobrą grę dla miłośników mrocznych historii.

Kobiecy podkład głosowy wykonany perfekcyjnie, świetna szata graficzna a sceny z ukrytymi obiektami przejrzyste i jasne. Jest też obowiązkowy system podpowiedzi, jednak nie jesteśmy pewni czy będzie wam często potrzebny. Demo zawiera całą historię – siedem rozdziałów plus rozdział bonusowy – do połowy pierwszego rozdziału dotarłem w 30 minut – zatem czy oznacza to, że cała gra dostarczy rozrywki na jakieś 6-7 godzin? Łamigłówki są zabawne a sceny z ukrytymi obiektami nie są liczne ani trudne. Jest tu tuzin lokacji a każdą łączy mroczna i dość klaustrofobiczna atmosfera.

Jak dotąd Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek Collector’s Edition jest po prostu doskonała! Pokochacie każdą sekundę gry! Nawet jeśli nie jesteście miłośnikami gier typu ukryte obiekty, inne właściwości i cechy gry sprawią, że każdy znajdzie w niej to, co lubi.