Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Empire Builder - Ancient Egypt gra
3.5
58

Empire Builder - Ancient Egypt

Czy chciałbyś sprawdzić się w roli utalentowanego architekta i stworzyć najpotężniejsze starożytne imperium? W takim bądź razie z pewnością spodoba Ci się gra "Empire Builder: Ancient Egypt". Rozpocznij swoją zawrotną karierę jako pomocnik przy wznoszeniu budowli, które uczyniły Egipt jedną z najpotężniejszych cywilizacji starożytnych. Zdobywszy odpowiednie doświadczenie będziesz mógł wybudować Wielkie Piramidy. Nie rozczaruj Faraona w tej pełnej wyzwań grze strategicznej i baw się dobrze!

EMPIRE BUILDER - ANCIENT EGYPT ZRZUTY EKRANU

EMPIRE BUILDER - ANCIENT EGYPT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Empire Builder: Ancient Egypt” to gra na czas z elementami symulatora budowlanego, stworzona przez firmę Iguana Entertainment. W rzeczywistości potrzebne były setki lat i miliony robotników, aby wznieść takie monumenty jak Piramidy w Gizie, czy Sfinks. W tej grze możesz doświadczyć cudów starożytnego świata na własnej skórze w znacznie krótszym czasie... Read more

Jako nadworny architekt musisz pomóc dziesięciu faraonów w realizacji ich planów budowlanych. Na każdym poziomie Twoim celem jest zebranie pieniędzy na budowę jakiejś piramidy bądź świątyni. Zarobisz pieniądze, budując rozmaite domy mieszkalne, drogi, budowle użytku publicznego itd. Domy to Twoje główne źródło dochodu w grze. Zdobywszy fundusze możesz zabrać się za swoje końcowe zadanie. Aby odnieść sukces zawsze upewnij się, że masz wystarczająco dużo robotników i materiałów -  w przeciwnym razie może Ci się nie udać.

Trudno cokolwiek zarzucić muzyce i grafice gry “Empire Builder: Ancient Egypt”, gdyż są one idealne. Sama gra jest jednak zbyt łatwa. Pomimo ograniczeń czasowych prawdopodobnie bez problemu uporasz się z zadaniami. Wolelibyśmy, żeby gra stanowiła nieco większe wyzwanie. Jednak jeśli lubisz gry polegające na budowaniu na czas z pewnością gra ta stanowić będzie dobrą zabawę. Miłej gry!