Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dracula: Love Kills Collector's Edition gra
3.64
75

Dracula: Love Kills Collector's Edition

Wciągająca mikstrura Ukrytych Przedmiotów oraz Przygodówki, mrożące krew w żyłach scenerie oraz zapierająca dech w piersiach rozgrywka- zobaczysz to wszystko podczas grania w "Dracula: Love Kills", naszą nową grę od Waterlily Games. Hrabia Dracula stał się bardzo popularną postacią w wielu grach i, o dziwo, jest uwielbiany przez wielu graczy. Tym razem musisz pomóc Draculli w pozbieraniu kilku rzeczy, ponieważ jest on wciąż osłabiony po ostatniej walce. Pierwszą rzeczą, jaką pragnie on zrobić, to naprawić swoją podniszczoną trumnę. Mamy dalej wymieniać? Przekonasz się o tym wszystkim już wkrótce i to na własnej skórze! Chcesz pomóc najsławniejszemu wampirowi świata w odzyskaniu jego siły?

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

DRACULA: LOVE KILLS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DRACULA: LOVE KILLS COLLECTOR'S EDITION

DRACULA: LOVE KILLS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Zacząć trzeba od ostrzeżenia, że pomimo faktu, że Dracula: Love Kills jest świetną grą, na pewno nie nadaje się dla dzieci czy dorosłych o słabych nerwach. Liczba niezmiernie realistycznych, krwawych scen po prostu zniewala! Jednak miłośnikom historii o wampirach mocno polecamy ten projekt od Waterlily Games, w którym grasz rolę osławionego transylwańskiego Hrabii Drakuli... Read more

Gra jest bogato usłana mrożącymi krew w żyłach wydarzeniami, posępną atmosferą i dobrze opracowanymi łamigłówkami. W rzeczy samej, Dracula:Love Kills nie jest standardową grą z serii hidden object. Jest pomostem pomiędzy grą typu ukryte obiekty a grą przygodową sprytnie łącząc łamigłówki z opowiadaniem. Wszystkie elementy gry są całkiem dobrze zbalansowane, w odróżnieniu od innych, podobnych hybryd. Jako Drakula będziesz zmagał się z królową wampirów, która chce zniszczyć twoją władzę. Będąc słabym po walce z Van Helsingiem, zdajesz sobie sprawę, że nie dasz rady pokonać jej w pojedynkę. Odłożywszy na bok waszą wspólną nienawiść, tworzycie z Van Helsingiem wspólny front przeciw królowej.

Szata graficzna Dracula: Love Kills jest więcej niż nieskazitelna. Każdy szczegół jest doskonale dopracowany, powodując, że tło, przedmioty i postacie wydają się nadwyraz realistyczne, a tobie wydaje się jakbyś brał udział w wydarzeniach. Być może komuś nie spodobają się krwawe sceny w grze. Ale jakże mogłoby być inaczej, przecież mówimy o Drakuli!

Jeśli chodzi o udźwiękowienie gry Dracula: Love Kills, jedną rzecz można by wytknąć. Dracula i jego pomocnik Igor mówią jakimś z dziwnym akcentem. Jednak wielu grzczy zapewne nie zwróci na to żadnej uwagi. Właściwie, ten szczegół nie wpływa na ogólny design gry.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 531 MB